FOTO Pobjeda za potvrdu 3. mjesta

Velika Gorica II je u ovom prvenstvu odigrala posljednju utakmicu na domaćem terenu i za nepun sat igre deklasirala ekipu Pešćenice, jedinu ekipu u skupini bez pobjede. Prva dva seta igračice Dražena Uzelca brzopotezno su riješile za nešto više od tridesetak minuta, a malobrojne gošće (bilo ih je samo 7 i bez trenera) nisu bile u stanju pružiti ozbiljniji otpor. U trećem setu trener Uzelac izrotirao je sve igračice koje su bile u službenom zapisniku i to se osjetilo na rezultatu. Cure iz Pešćenice popravile su prijem i zaprijetile da bi utakmicu mogle odvesti u četvrti set. Pri rezultatu 22:20 trener domaćih je ipak drugim time outom uspio ‘dovesti ekipu u red’ i bez suvišne dramatike privesti utakmicu kraju za 11. pobjedu i potvrdu 3. mjesta na prvenstvenoj ljestvici. U posljednjem 18. kolu Velika Gorica II igra protiv Plavog zmaja II u Dugoj Resi.

Odbojkaška regija Centar – skupina Jug, 17. kolo

OK Velika Gorica II – OK Pešćenica 3:0 (25:9, 25:11, 25:20)

Velika Gorica. Sportska dvorana OŠ Eugena Kumičića. Nedjelja, 08.04.2018., 19:30 sati. Suci: Martina Josić i Fran Rukavina (oboje Zagreb).

VELIKA GORICA II: Valentina Soldan, Eva Jazbec, Barbara Novosel, Ana Marijan, Paula Mrakužić, Sara Zagorac, Marta Butković, Lara Župetić, Ema Injić, Lucija Jozepović (cap.), Anja Brlek, Nika Marijan, Marta Muhar. Trener: Dražen Uzelac.

PEŠĆENICA: P. Poturiček, A. Jakopović, M. Birčić, I. Ferenac (cap.), M. Ferenac, B. Valentić, M. Gregurić. Trener: -.

Redoslijed: 1. HOK Velika Gorica 36 (13 12 1 36:6), 2. OK Sunja 36 (15 12 3 39:12), 3. OK Velika Gorica 33 (15 11 4 36:16), 4. OK Plavi zmaj II 25 (13 8 5 29:15), 5. OK Ogulin 19 (13 6 7 24:26), 6. OK Feniks II 19 (14 7 7 23:30), 7. OK Dugo Selo 11 (14 5 9 16:36), 8. OK Pešćenica 4 (14 0 14 10:42), 9. OK Vivera Glina II 3 (13 1 12 8:38).