Poletu vrijedni bodovi

U zaostaloj utakmici 17. kola sa početka proljetnog dijela prvenstva, u grčevitoj borbi za opstanak momčad Poleta nastavlja sa dobrim igrama u zadnje vrijeme na svom Zvrniku. Ovoga puta gosti iz zagorskog Mača bili su bez izgleda, “načeo” ih je u prvoj dionici glavni buševski golgeter Zlodi koji nakon ubačaja Sučića iz kornera glavom šalje loptu iza Škofa. U drugoj dionici nije se dugo čekalo na podebljanje vodstva, u kaznenom prostoru gostiju oboren je Grgić, a siguran egzekutor iz bijele točke je kapetan Sučić. Matušin se potrudio lijepom akcijom zaključiti susret u 60. minuti, na lijevom boku dao si je loptu u “for” kojih dvadesetak metara, pretrčao dvojicu protivničkih igrača te poentirao u suprotan kut. Buševsku golijadu je završio Zlodi svojim drugim golom u 71. minuti, iz drugog pokušaja sa nekih desetak metara matirao je Škofa. Gosti su došli do počasnog gola u smiraj utakmice kada je Kreber probio desni bok, dao povratnu za Čavalu koji ne griješi.

POLET (B) – GAJ MAČE 4:1

BUŠEVEC. SRC ZVRNIK. Gledatelja 50. Sudac: Radinić (Bjelovar). Pomoćnici: Lipoščak i Draženović (oba iz Karlovca).

STRIJELCI: 1:0 – Zlodi (28), 2:0 – Sučić (50 – 11 m), 3:0 – Matušin (60), 4:0 – Zlodi (71), 4:1 – Čavala (83).

POLET (B): Bradić, Baćan, Tičarić, Pejak, Matušin, Sučić, Grgić, Šegota, Robić (od 72. Ban), Horkaš, Zlodi (od 78. Šoić).
TRENER: Joso Milunić.

GAJ MAČE: Škof, Čavala Krpanec, Kresonja (od 54. Dumbović), Martinić, Vujica, Bobinec, Vinčić, Oraić, Ščuric, Kreber.
TRENER: Željko Deak.