FOTO Poraz Gradića na domaćem terenu

U predzadnjem 29. kolu IV. NL Središta Zagreb, Savski Marof je spretno došao do tri boda protiv 5. plasirane momčadi Gradića koja je osigurala ostanak u ligi.

U fer i korektnoj utakmici po prekrasnom vremenu pred stotinjak gledatelja gosti su spretno došli do pobjede u 73. minuti, kada je Bogović pogodio za 0 : 1.

Prvo poluvrijeme je završilo 0 : 0 uz nekoliko poluprilika i s jedne i s druge strane. U nastavku drugog dijela domaćin je imao terensku inicijativu, ali put mreže gostujućeg vratara Rihtara nikako nisu uspjeli pronaći. Na kraju Marof odnosi sva 3 boda s gostovanja iz Gradića.

U zadnjem 30. kolu Gradići gostuju u Ponikvama protiv Ponikvi koje čvrsto drže prvu poziciju prvenstvene ljestvice s 71 bodom.

Sudac: Antonio Vukadin (D. Selo). Pomoćnici: Ivan Rešetar (Samobor) i Stjepan Kramarić (Jastrebarsko)

Strijelci: 0:1 – Bogović (73)

GRADIĆI: Rakas, Gršić (od 84. Cindrić), Krstanović, Bogović, M. Župetić, F. Župetić, Matanović, Štefner (od 64. Hrženjak), Zagorec, Hajduk, Yame Loaw Cedrick Junior (od 72. Zrnčić)

Trener: Zoran Tomčić

SAVSKI MAROF: Rihtar, Kozar, Pasarić, Puškarić (od 55. Bogović), Zrnc, Mišura, Stanić (od 85. Šarić), Grozdek, Dragić (od 78. Slavić), Barišić (od 85. Glasović), Meštrović

Kapetan: Antonio Mišura