Ima li kraja crnoj seriji Kurilovca?

Kurilovec-Zagorec. Foto: Nikica Topić/cityportal.hr

Crna serija Kurilovca u posljednjih devet kola se nastavlja (šest poraza, dva remija i samo jedna pobjeda) a još jedno blijedo i anemično izdanje domaćih vrlo dobra i ujednačena momčad Zagorca znala je iskoristiti.

Već u 11. minuti uigrana kombinacija momčadi iz Krapine iz kornera Poljaka, produžene lopte glavom Hanžića a Darku Kunšteku preostalo je također glavom izbliza zabiti loptu u mrežu za 0:1. Igrala se 35. minuta kada je vratar Sučić srušio Hanžića a s 11 metara sigurno je zabio Matija Smrekar. Za 0:3 u 59.

Postonjski je lijepo dubinski uposlio raspoloženog Filipa Hanžića koji je u stilu Messija potkopao loptu i neobranjivo pogodio. Počasni za Kurilovec zabio je volejom stoper Dražen Ladović na ubačaj s desna a prije samog kraja Majcenić je bio asistent a Smrekar opet strijelac za konačnih 1:4. Na poluvremenu jedan od čelnika Kurilovca Filip Gabelica bio je ogorčen pristupom utakmici svojih igrača a o tome možda uskoro nešto više.

KURILOVEC 1
ZAGOREC 4
VELIKA GORICA SRC Udarnik. Gledatelja 100. Sudac: Matej Bezelj (Pula) 7,5. Pomoćnici: Blažeković i Kukurić (oba iz Siska).

STRIJELCI: 0:1-Kunštek (11), 0:2-Smrekar (36-11m), 0:3-Hanžić (59), 1:3-Ladović (89), 1:4-Smrekar (90).

KURILOVEC: Sučić 5,5, Čurek 6, Ladović 6, Čunčić 5 (od 63. M. Čolić-), I. Čolić 5, Celiček 5, Džaja 5, Turkalj 5 (od 46. Šoštarec 5), Kovačić 5, Hodak 5 (od 46. Povoljnjak 5,5), Brajko 5.
TRENER: Damir Biškup 5,5

ZAGOREC: Vinjceljak 7, Landripet 7, Kunštek 7, Suntšić 7, Turniški 6,5 (od 46. Postonjski 6,5), Sedak 7, Poljak 7 (od 46. Konjić 6,5,), Majcenić 7, Hanžić 7,5, Hoić 6,5 (od 72. Kanceljak-), Smrekar 7,5.
TRENER: Kristijan Mitrečić 7,5

IGRAČ UTAKMICE: Filip Hanžić