FOTO Gorica II katastrofalno porazila Klas

Najefikasnija momčad u ligi Gorica II uhvatila je odmah na početku susreta na prepad momčad Klasa i riješila utakmicu u 4 minute! U dvominutnom ritmu Roginić (5.), Šroler (7.) i Bakula (9.) prisilili su vratara Zekića da tri puta vadi loptu iz mreže. Naravno, momčad iz Mičevca nije se uspjela oporaviti od početnog šoka i do kraja prvog poluvremena, vrlo zanimljivo, isti strijelci su po istom redoslijedu poslali još tri lopte u mrežu iza Zekićevih leđa za uvjerljivih i neugodnih 6:0.

Početkom drugog poluvremena uslijedile su 4 izmjene (i 5. nešto kasnije) u momčadi domaćina, koja je u novoj formaciji dopustila suparniku da dođe do daha i igra je postala približno ravnopravna. Ipak, domaći su brzim prolazima preko bokova stvarali šanse i promašivali, odnosno Zekić je u nekoliko navrata odlično reagirao i spasio Klas od dvocifrenog poraza. U završnici su ipak mrežu pogodili Velić i Blatančić. U momčadi Gorice II svi su igrali iznad prosjeka, najbolji je bio Martin Šroler. Gorica II je pobjedom učvrstila 4. mjesto s 53 boda (28 15 8 5 99:40), a Klas je ostao na 11. mjestu sa 31 bodom (28 8 7 13 39:55).

Jedinstvena županijska nogometna liga – 28. kolo

HNK Gorica II – NK Klas 8:0 (6:0)

Velika Gorica. Gradski stadion, prvi pomoćni teren. Gledatelja 100. Srijeda, 30.05.2018., 18 sati. Sudac: Tino Krečak. Pomoćnici: Bojan Zobenica i Ivan Mihalj (svi Velika Gorica). Delegat: Ivica Mihelja (Okešinec). Strijelci: 1:0 – Roginić (5), 2:0 – Šroler (7), 3:0 – Bakula (9), 4:0 – Roginić (17), 5:0 – Šroler (27), 6:0 – Bakula (44), 7:0 – Velić (74), 8:0 – Blatančić (85).

GORICA II: Debijađi, Perić (od 46. D. Posavec), K. Krizmanić, Mandura (od 46. P. Posavec), Ćosić, I. Krizmanić, Bakula (od 46. Marelja), Blatančić, Roginić (cap.) (od 62. Velić), Šroler, Krpečanec (od 46. Ivančić). Trener: Perica Vidak.

KLAS: Zekić, Butković, Zelenika, Pavličić, J. Tadić (cap.) (od 25. M. Ivančić), L. Tadić, Bubalo, Furić, Gusak, Knežević, Sviličić. Trener: Damir Dittrich.

Petek na Gorice: sudjelovali mali poduzetnici 4.b razreda