FOTO Kurilovec se plasirao u finale gradskog kupa

Polufinale Kupa Grada Velike Gorice za seniore između Kurilovca i Gorice II završeno je pobjedom trećeligaša boljom i efikasnijom igrom u drugom poluvremenu. Gorica II je došla u vodstvo nakon klasičnog kontranapada u 20. minuti preko Marelje i Roginića, Bakula je iz blizine pogodio prazna vrata. Skoro identičan pogodak za 0:2 postigao je Roginić. Kurilovec je smanjio preko Hodaka neposredno pred odlazak na odmor.

Početkom drugog poluvremena isti igrač je u 49. minuti izjednačio, vodstvo za 3:2 u 52. minuti postigao je Ladović iz kaznenog udarca. Rezultatski preokret je bio potpun i logičan, odgovarao je događanjima na terenu. Konačni rezultat postavio je Hodak svojim trećim pogotkom.

Polufinale Kupa Grada Velike Gorice

NK Kurilovec – HNK Gorica II 4:2 (1:2)

Kuče. Igralište Turopoljca. Gledatelja 80. Ponedjeljak, 11.06.2018., 18 sati. Sudac: Ivan Antunović. Pomoćnici: Bojan Zobenica i Dario Mužar (svi Velika Gorica). Delegat: Tomislav Lukšić (Gradići). Strijelci: 0:1 – Bakula (20), 0:2 – Roginić (27), 1:2 – Hodak (44), 2:2 – Hodak (49), 3:2 – Ladović (52-11m), 4:2 – Hodak (74).

KURILOVEC: Sučić, Džaja, Čunčić, Celiček, Ladović (od 66. Šestan), Kovačić (cap.) (od 84. Pek), Hodak, Klarić (od 58. Pejak), I. Čolić, M. Čolić, Šoštarec. Trener: Damir Biškup.

GORICA II: Debijađi, Perić (od 84. Ivček), D. Posavec (od 59. Borovac), I. Krizmanić, Božić, Ćosić, Bakula, P. Posavec (od 59. Žordić), Roginić (cap.), Marelja, Krpečanec. Trener: Perica Vidak.