FOTO Kurilovec prosuo dva pogotka prednosti

Nakon prvog poluvremena u kojem nije bilo pogodaka u nastavku utakmice Kurilovec je iz prvog napada došao u vodstvo. Humeljak je na desnoj strani izvrtio obranu gostiju, pogurnuo loptu do Brajka, koji je plasiranim udarcem s ruba šesnaesterca pogodio mrežu uz samu vratnicu. U 70. minuti na napucanu loptu dosuđen je kazneni udarac za domaće, Kelava je gađao i pogodio desni kut vratara Jendriša, koji je pogodio stranu, ali nije uspio obraniti. Izgledalo je da su domaći na pragu druge prvenstvene pobjede.

Samo 4 minute kasnije Vrbovec je smanjo pogotkom Ćosića koji je neometan u padu udarcem glavom iz blizine poslao loptu u bliži donji kut, obrana domaćih izgledala je dezorijentirano. Gosti su pojačali napade i u završnici izjednačili. U 89. minuti na centaršut s desne strane uslijedila je nespretna intervencija vratara Kovačića, kratko odbijenu loptu Dimović je posred vrata zabio u mrežu za 2:2!

Nakon četiri kola Kurilovec je trenutačno na 8. mjestu s 5 bodova (4 1 2 1 4:7 5), u idućem 5. kolu gostuje kod lidera lige Krka (4 4 0 0 13:2 12).

Treća hrvatska nogometna liga Zapad – 4. kolo

NK Kurilovec – NK Vrbovec 2:2 (0:0)

Velika Gorica. Igralište SRC Udarnik. Gledatelja 180. Subota, 08.09.2018., 17 sati. Sudac: Vlatko Jurešić. Pomoćnici: Branimir Milačić i Vinko Podrug (svi Zagreb). Delegat: Matija Dukić (Zaprešić). Strijelci: 1:0 – Brajko (47), 2:0 – Kelava (70-11m), 2:1 – Ćosić (74), 2:2 – Dimović (89).

KURILOVEC: Kovačić, Krpečanec, Čunčić, Čolić, Marelja (od 78. Sedlaček), Povoljnjak (od 57. Kelava), Čurek, Muhar (od 65. Mandura), Matoš, Humeljak, Brajko. Trener: Perica Vidak.

VRBOVEC: Jendriš, Slišković (od 61. Santos), Ćosić, Šimić, Colarić (od 68. Boroša), Dimović, Krizmanić, Bojčić, Franić, Busija (od 81. Presečki), Pluščec. Trener: Denis Madžar.