Uvjerljiv Polet

Nogometaši buševskog Poleta jesenas su odlično ušli u sezonu, kontra gostiju iz Kerestinca ubilježili su četvrtu pobjedu i samo jednom remizirali u dosadašnjem dijelu natjecanja. Gotovo čitav dvoboj protiv TOP-a bili su bolja momčad na terenu, u prvoj dionici tresla se prečka koju su pogodili Zlodi i Sučić. Izabranici trenera Marija Paviše vrlodobrom igrom su nastavili i nakon odmora. Tek u 72. minuti uspjeli su domaći probiti gostujuću obranu kada je nakon ubačaja iz prekida glavom stoper Tičarić matirao do tada nesavladivog Šapleka. Nakon vodećeg gola sve je išlo lakše, samo pet minuta kasnije najbolji pojedinac na terenu domaći kapetan Sučić uposlen je okomitom loptom na tridesetak metara, desetak metara naprijed i topovskim udarcem “para” mrežu za 2:0. Isti igrač ima velike zasluge kod zadnjeg gola Poleta gdje je nesebično asistirao Blažiniću u zoni peterca koji je pogodio za konačan pad TOP-a.

POLET (B) – TOP KERESTINEC 3:0

BUŠEVEC. SRC Zvrnik. Gledatelja 50.
Sutkinja: Marija Čunović (Gornja Zdenčina). Pomoćnici: Nikolina Bašić i Kramarić (oboje iz Jastrebarskog).

STRIJELCI: 1:0 – Tičarić (72), 2:0 – Sučić (77), 3:0 – Blažinić (81).

POLET (B): Bradić, Šegota (od 82. Ban), Tičarić, Skrbin, Stuparić, F. Sovina (od 80. Ivanković), Bobesić, Brajković (od 87. Križanić), Sučić (od 87. Robić), Pejak, Zlodi (od 67. Blažinić). TRENER: Mario Paviša.

TOP KERESTINEC: Šaplek, Gabrica, krnjus, Živko, Holetić (od 55. Mlinarić), Pagadur, Stipić, Dizdarević, Gabrica, hercigonja, Veljačić (od 64. Žitković). TRENER: Milan Končarević.