FOTO Poraz rukometaša na startu nove sezone

Na startu novog prvenstva Gorica je doživjela težak poraz na domaćem terenu u susretu protiv Poreča. U prvoj postavi Goričana bila su samo dva startera iz prošlog prvenstva (Ceković, Marjanović), iz raznoraznih razloga nije bilo Sladoljeva, Laljka, Vladušića, Čavara, Žarkovića te Šimunovića. Domaći su se dobro držali protiv momčadi gostiju iz Poreča do pred kraj prvog poluvremena (8:10), na odmor se ipak otišlo s plus 4 za goste. Nakon odmora Gorica nije potonula, držala se na minusu 3-4 pogotka, tek na ulasku u posljednjih 10 minuta razlika je bila 5 golova (16:21, 50’21”), na kraju najveća (19:26).