FOTO Klas uvjerljivo do 8. pobjede

Klas je vrlo dobrom igrom u drugom poluvremenu u samo 9 minuta tri puta matirao statičnu i ponekad posve bezglavu obranu Laduča te tako od neodlučenog rezultata (1:1) iz prvog poluvremena došao u vodstvo od tri razlike. Knez je u 64. minuti na 7-8 metara neometano smirio poluvisoku loptu i iz okreta je zabio u donji kut za 2:1. Nešto slično se dogodilo u 69. minuti kada je Pandža na asistenciju Vidovića podigao na 3:1. Raspoloženi Vidović, koji je ulaskom u drugom poluvremenu pokrenuo bržu i efikasniju igru domaćih, u 73. minuti je pobjegao suparničkoj obrani, lobom je prebacio vratara, lopta se odbila od grede, Vidović je najbrže reagirao i zatresao mrežu za 4:1. Na drugoj strani Đeno je iz gužve smanjio na 4:2, a konačni rezultat postavio je Knez svojim drugim pogotkom u 3. minuti sudačke nadoknade.

Klas je 8. pobjedom nastavio pobjedničku seriju, s 26 bodova zadržao 2. mjesto na ljestvici (11 8 2 1 28:12 26) te tako potvrdio odlične jesenske rezultate. Neporažen je od 2. kola kada je doma izgubio od vodećeg Dinama iz Jakovlja (0:2). Do kraja jesenske polusezone Mičevčani gostuju u Rugvici (12. kolo, 28. listopada) i Bedenici (14. kolo, 11. studenog), a doma igraju protiv Lukavca (13. kolo, 03. studenog) i Poleta (15. kolo, 17. studenog).

Jedinstvena županijska nogometna liga – 11. kolo

NK Klas – NK Laduč 5:2 (1:1)

Mičevec. Igralište ŠRC Mičevec. Gledatelja 80. Subota, 20.10.2018., 15:30 sati. Sudac: Marko Vuković. Pomoćnici: Ivica Jakopic i Nikola Kamenarić (svi Sveti Ivan Zelina). Strijelci: 1:0 – Dilberović (23), 1:1 – Đeno (28), 2:1 – Knez (64), 3:1 – Pandža (69), 4:1 – Vidović (73), 4:2 – Đeno (79), 5:2 – Knez (90+3).

KLAS: Zekić, Butković (cap.), Knez, Koritnik, Pandža, Bilać, Tadić, Bubalo, Matić (od 68. Marinčević), Marković (od 46. Vidović), Dilberović (od 83. Lončarević). Trener: Damir Dittrich.

LADUČ: Vučajnk, Boranić (od 79. Čović), Nikolić, Lenić, Marković (od 81. Valenčak), Đeno, Remenar (cap.), Đurđević (od 75. Matejaš), Marić (od 84. Anđelić), Fistrić, Bojić (od 70. Ladan). Trener: Saša Jakovina.