Pinky prvak Druge hrvatske judo lige

U Samoboru je održana 2. Hrvatska Judo liga na kojoj je sudjelovalo 6 klubova. Ekipa JK Pinky u sastavu Rafael Lasić, Marko Drašković, Marko Ivanjko, Kruno Koren, Tomislav Karnas i Igor Tihi ostvarila je 5 pobjeda nad ekipama JK Kaštela, JK Istra, JK Labin, JK Samobor i JK Policijska akademija te uzela naslov pobjednika II. Hrvatske Judo lige!

Mlađi natjecatelji su isti dan otputovali u Bihać na tradicionalni međunarodni Judo turnir Kup Una Bihać. Na natjecanju je nastupilo oko 500 natjecatelja iz Hrvatske, Slovenije, Austrije, Srbije i BIH. Mateo Tomašić zauzeo je 3. mjesto, Deni Štrković i Eva Lasić bili su 5., dok je Jan Krulc natjecanje završio na 7. mjestu.

U nedjelju, 21.10., mlađi kadeti nastupili su na vrlo jakom međunarodnom turniru Koroška Open. Tamo je nastupalo ukupno oko 500 natjecatelja iz 25 država. Elena Pleša osvojila je broncu s 5 pobjeda i jednim porazom, dok su Borna Lasić i Jan Putanec ostali bez plasmana.

Natječaj za popunjavanje radnog mjesta - 23.10.2018.