Odličan nastup goričkih karatista na Kupu „Rudolfa Perešina“

Međunarodni karate turnir Kup „Rudolfa Perešina“ u Križu okupio je 624 natjecatelja iz 59 klubova i 8 država. Karate klub Velika Gorica nastupio je u 25 kategorija i osvojio 18 medalja te završio na petom mjestu u borbama u ukupnom poretku.

Na istom turniru nastupila je i Gabrijela Šoljić iz Karate kluba „Centar“ Velika Gorica, koja je u kategoriji juniorki do 53 kilograma osvojila zlato. Dvostrukim zlatom u kadetskoj i juniorskoj kategoriji okitio se i Dominik Kučan iz Karate kluba Velika Gorica.

Srebro su osvojili Andro Vuković, Nikola Huzjak, Mihael Vuković, Lucija Kirinić, Matej Vuković i Ema Novak, a broncu Vito Hulina, Luka Tačković i Ivan Ivelj, sva trojica u dvjema kategorijama te David Lovrinović, Vita Kučan, Katja Braica i Vito Jurić.