Kurilovec protutnjao Porečom

III HNL zapad

U zaostaloj utakmici 11. kola momčad Kurilovca je u Poreču pobijedila domaći Jadran uvjerljivo 1:4. Izabranici Perice Vidaka pitanje pobjednika riješili su u prvom poluvremenu kada je u razdoblju od 24. do 35. minute dva puta poentirao Sedlaček i jednom Muhar. Nakon odmora ubrzo Spudić definitivno pečati sudbinu domaće momčadi koja je iz kaznenog udarca došla samo do počasnog pogotka. Trener Vidak zadovoljan pobjedom i tri gostujuća boda ukratko se osvrnuo na dvoboj u Poreču.
– Bili smo definitivno bolja momčad i po prikazanoj igri zaslužili smo uvjerljivu pobjedu.

Kurilovec je igrao u sastavu: Jelavić, Mandura, Čurek, Rajić, Gregov, Čolić, Muhar, Matoš (od 65. Velić), Sedlaček (od 80. Desput), Roginić, Spudić (od 59.Humeljak).

JADRAN – KURILOVEC 1:4

POREČ. Igralište Veli Jože. Gledatelja 100.
Sudac: Jokić. Pomoćnici: Podrug i Rašić (svi iz Zagreba).
STRIJELCI: 0:1 – Sedlaček (24) , 0:2 – Sedlaček (29) , 0:3 – Muhar (35) , 0:4 – Spudić (52) , 1:4 – Valenta (75 – 11 m).