Dinamovcima iz Čiča važni bodovi

U 15. posljednjem jesenjem kolu prvenstva 1. županijske lige istočne skupine, Dinamo Hidrel je doma u Novom Čiču svladao susjedno Oborovo 74 s one druge lijeve strane Save rezultatom 3:1. Važni su to bodovi za momčad trenera Nevena Andriševića u borbi za očuvanje statusa šestoligaša. Igralo se u terminu utakmice Engleska-Hrvatska po vrlo hladnom i vjetrovitom vremenu pa se lako moglo prebrojiti malobrojne gledatelje. Igralo se ravnopravno i korektno do samog finiša utakmice kada je Domagoj Gmižić odlučio pobjednika a gostujući pojedinci (dvoje) malo izgubili “kompas” i morali prijevremena pod tuš. Dinamovci su poveli zarana u 11. minuti kada je za kazneni udarac vratar Tolić složio na travu Domagoja Gmižića a ovaj sigurno i zabio za 1:0. Početkom nastavka gostu su nakon kontre i sigurnog poentiranja Ivana Radmana izjednačili i do kraja utakmica se lomila i prelomila u 82. minuti na stranu plavih. Gmižić je malo s lijeva pobjegao čuvarima i svladao po drugi put Tolića za novo vodstvo Novočičana. Gmižić je na samom kraju utakmice bio strijelac i za 3:1 a bila je to čista repriza prvog pogotka na utakmici.

DINAMO HIDREL-OBOROVO 74 3:1
NOVO ČIČE Stadion Dinama Hidrela. Igrano 18. studenog 2018. od 14 sati. Gledatelja 28. Sudac: Mateo Radić 7. Pomoćnici: Zvonimir Landeka i Marko Kovač (svi iz Velike Gorice. Delegat: Zdenko Hrešć (Zagreb).
STRIJELCI: 1:0-Gmižić (11-11m), 1:1-Radman (56), 2:1-Gmižić (82), 3:1-Gmižić (89).
DINAMO HIDREL: Filipović 7, Panić 7, Sudar 7, Jambrešić 6,5, Šantek 6,5 (od 46. Josić 6,5), Žugaj 6,5 (od 66. Španiček 6,5) Pudić 7, Gmižić 8, Jurišić 6,5, Slivak 6,5, Blažević 6,5.
TRENER: Neven Andrišević 7
OBOROVO 74: Tolić 6, Breščaković 6, Pušić 6, S. Budinski 6, T. Budinski 5, Šimunec 6, Bencek 6, Majić 6 (od 74. F. Rajić-), J. Rajić 6, Stipić 5, Radman 7.