Kurilovec uspješan u prvoj pripremnoj utakmici

U prvoj pripremnoj utakmici nogometaši Kurilovca na umjetnoj travi velikogoričkog gradskog stadiona pobijedili su momčad Zagorca iz Krapine 4:2.

Kurilovčani su golovima Halilića, Roginića i Matoša poveli 3:0. Gosti su smanjili rezultat preko Majcenića i Sedaka iz penala, da bi na kraju Velić pogodio za konačan rezultat.
Trener Kurilovčana Perica Vidak za svako poluvrijeme koristio je po desetoricu igrača, uz golmana Išeka koji je branio svih 90 minuta, u prvom dijelu igrali su Fridrih, Halilić, Čunčić, Šarić, Mandura, Matoš, Filep, Spudić, Sedlaček i Roginić. U drugom poluvremenu Kurilovec je zaigrao u slijedećoj postavi na terenu: Čurek, Perić, Rajić, Desput, Ištuk, Kelava, Slunjski, Humeljak, Janječić i Velić.