Dobar vikend u Buševcu: Nakon Dinama, Polet pobijedio i Segestu

Nakon što je Polet u subotu s kombiniranom momčadi u Novom Čiču svladao domaći Dinamo Hidrel 3:0, u nedjelju je na vlastitom terenu, u kompletnom sastavu, dobio i Segestu iz Siska 4:2. Isto kao i u Čiču u prvom poluvremenu, momčad trenera Marija Paviše odigrala je vrlo dobro, te je za 45 minuta renomiranom gostu zabila četiri pogotka, a primila jedan, kojeg je zabio Grgić. Što se Poleta tiče, Balinčić je asistirao Matušinu i Sučiću, Zagorec Balinčiću, a Sučić Matušinu.

Nakon izmjena, Segesta je u nastavku bila uspješnija i smanjila rezultat na konačnih 4:2 pogotkom Eberla. Trener gostiju Zoran Tomčić, naš Velikogoričanin, naglasio je da su i oni igrali dan ranije u subotu i da se to osjetilo.

POLET (B) – SEGESTA 4-2
BUŠEVEC Stadion Poleta na Zvrniku, pomoćno igralište. Gledatelja 50. Sudac: Landeka (Velika Gorica).
STRIJELCI: 1:0 Matušin (7), 2:0 Sučić (18), 3:0 Balinčić (30), 3:1 Grgić (37), 4:1 Matušin (42), 4:2 Eberl (81).
POLET: Bradić, Sovina, Tičarić, Skrbin, Jušić, Dejanović, Zagorec, Pejak, Sučić, Balinčić, Matušin (još su igrali: Katulić, Brajković, Robić, Stuparić, Kovačević, Zlodi, Ban). Trener Mario Paviša
SEGESTA: Trepša, Sertić, Sabljak, Kapac, Pavličić, Živčić, Garba, Eberl, Handanović, Aleksić, Grgić. Trener Zoran Tomčić