FOTO Tri pogotka Miletića za visoku pobjedu Jelačića

Ban Jelačić je od početka nametnuo svoju igru i goste iz Obrezine prisilio na stalnu obranu svojih vrata. Domaći su stvarali prigode i promašivali sve do konačnice prvog poluvremena. Prvo je Relota u 38. minuti gađao donji kut, prizemna lopta je udarila Jelića u nogu i završila u korneru. Dvije minute kasnije sporna (?) situacija na drugom kraju igrališta, lopta je u mreži Jelačića, ali pogodak nije priznat zbog zaleđa.

16.03.2019. Vukovina- Prva županijska nogometna liga, 17. kolo: Ban Jelačić – Mladost (Obrezina). Foto: David Jolić/cityportal.hr

Napadi domaćih urodili su plodom u 42. minuti kada je na Miletić na dodavanje Smoka iskosa s lijeve strane pogodio suprotnu malu mrežicu za 1:0. Vukovinci su u prvih 15 minuta drugog poluvremena s tri pogotka riješili bilo kakvu dvojbu o pobjedniku. Miletić je mrežu zatresao još dva puta, na 4:0 podigao je Prizmić na ubačaj Miletića. Prizmić je svojim drugim pogotkom u 90. minuti postavio konačan rezultat – 5:0!

Prva županijska nogometna liga, skupina Istok – 17. kolo

NK Ban Jelačić – NK Mladost (Obrezina) 5:0 (1:0)

Vukovina. Stadion Bana Jelačića. Gledatelja 50. Subota, 16.03.2019., 15 sati. Sudac: Matija Pajvot. Pomoćnici: Tihomir Borić i Blaž Crnoja (svi Vrbovec). Delegat: Darko Blažinčić (Velika Gorica). Strijelci: 1:0 – Miletić (42), 2:0 – Miletić (52), 3:0 – Miletić (56), 4:0 – Prizmić (59), 5:0 – Prizmić (90).

BAN JELAČIĆ: Sakač, Herek (od 54. Debijađi), Smok (od od 65. Matković), Radoš (od 60. Ivanjko), Nikić, Miletić, Godinić (od 46. Matejčić), Relota, Cvek Šekuljica, Ezgeta (od 70. Srbelj), Prizmić. Trener: Siniša Mioković.

MLADOST: Treščec, Martinić, Jelić, Jakovljević, Smajić (od 73. P. Periša), Crepulja, F. Periša, Jokić (od 46. Horvat), Šorša, J. Tadić, Kuhar. Trener: Stiven Žitnik.