FOTO Klas u završnici do tri gola i tri boda

Utakmica je u prvom poluvremenu bila više slaba nego prosječna, jedina dva detalja vrijedna spomena su promašeni kazneni udarac (lopta iznad grede) kapetana Fišera u 34. minuti i neshvatljivi promašaj u 38. minuti Ivanovića, koji je loptu, koju je ispustio Zekić, iz peterca poslao iznad praznih vrata.

06.04.2019. Mičevec – Jedinstvena županijska nogometna liga, 20. kolo: NK Klas – NK Sloga (Križ). Foto: David Jolić/cityportal.hr

Drugo poluvrijeme je započelo nešto dinamičnije, gosti u 67. minuti nisu iskoristili zicer, jer Krivec s dva metra nije ubacio loptu u mrežu nakon centaršuta Marića. Ivanović je u 78. minuti s(p)retnim pogotkom doveo goste iz Križa u vodstvo. Klas je izjednačio u slijedećoj minuti tako što je neumorni Kundih iskoristio oklijevanje vratara Tička i u visokom skoku glavom poslao loptu u nebranjenu mrežu. Kundih je u 84. minuti asistirao za vodstvo domaćih Butkoviću, koji je s desetak metara kroz noge vratara pogodio sredinu vrata. Na 3:1 za konačnu pobjedu povisio je Butković pogađajući efektno iz blizine petom donji kut.

Jedinstvena županijska nogometna liga – 20. kolo

NK Klas – NK Sloga (Križ) 3:1 (0:0)

Mičevec. Igralište ŠRC Mičevec. Gledatelja 70. Subota, 06.04.2019., 16:30 sati. Sudac: Mario Stanić (Dugo Selo). Pomoćnici: Fabijan Šekerija (Velika Gorica) i Jurica Šarić (Dugo Selo). Strijelci: 0:1 – Ivanović (78), 1:1 – Kundih (79), 2:1 – Butković (84), 3:1 – Butković (89).

KLAS: Zekić, Butković, Zelenika, Kundih, Hanachi, Fišer (cap.) (od 71. Sviličić), Bedeković, Božarov (od 66. Marković), Bubalo, Matić, Dilberović. Trener: Damir Dittrich.

SLOGA: Tičak, Režabek (od 87. Petričević), Marić, Sokolić (od 74. Broz), Korman (cap.), Krsnik, Tupek, Poje (od 59. Podgorski), Krivec (od 72. Gereci), Ivanović, Čuni. Trener: Dražen Jambrečina.