Briljantni Mraclin petardom isprašio Naftaš Ivanić

I ŽNL istok , 21. kolo

Mraclinska Nova graba je bila neprohodna za vodeću momčad Naftaš Ivanića. Domaća momčad trenera Marka Pancirova koji je odlično postavio igru, utrpala je čak pet golova vodećim “naftašima” – kojima je ovo drugi poraz, prvi su doživjeli još u 1. kolu krajem lanjskog kolovoza. Nogometaši Mraclina u drugoj dionici ovog dvoboja odigrali su najboljih 45 minuta u dosadašnjem dijelu prvenstva. Seriju golova započeo je Filip Onić, prvotno je u gostujućem kaznenom prostoru nepropisno zaustavljen Robert
Petravić, da bi Onić iz bijele točke pogodio za vodstvo.

Napadač domaćih Ivan Kos svojim prvim golom iz 56. minute, pospremio je odbijanac golmana u gostujuću mrežu i usmjerio utakmicu prema pobjedi. Ubrzo Kos dodatno podebljava svoj konto postignutih golova na hat-trick u 65. i 74. minuti. Tek što se krenulo sa centra nakon 4:0 Kos je pobjegao gostujućoj obrani i nesebično asistirao suigraču Jurju Cvetniću za konačnih 5:0. Najbolji u domaćim redovima bili su Ivan Kos i Robert Petravić, iako za prikazanu izvedbu treba pohvaliti čitavu momčad, domaće navijače GPP koji su uz dobru atmosferu glasnim pljeskom i povicima bodrili svoje igrače.

MRACLIN – NAFTAŠ IVANIĆ 5:0

MRACLIN. SRC Nova graba. Gledatelja 100. Sudac: Ilčić (Dugo Selo). Pomoćnici: Rončević (Dugo Selo) i Šekerija (Velika Gorica).

STRIJELCI: 1:0 – Onić (49 – 11m), 2:0 – I. Kos (56), 3:0 – I. Kos (65), 4:0 – I. Kos (74), 5:0 – J. Cvetnić (75).

MRACLIN: Dražić (od 89. Culović), Petravić, J. Domitrović, J. Dolibašić, M. Kos (od 89. A. Dolibašić), Đurašin, Guduraš, Vrdoljak, Onić (od 80. Starčević), J. Cvetnić, I. Kos (od 76. Cota). TRENER: Marko Pancirov.

NAFTAŠM IVANIĆ: Leš, Kelšin, Šestan (od 39. Miličević), Lasić (od 59. Božić), Barić, Bilandžija, Maras, Ptičar (od 31. Škulec), Radoš (od 76. Cundić), Joveš, Tadić (od 76. Ivanković). TRENER: Patrik Oković.