Igrači Jelačića predsjedniku za rođendan poklonili dres i pobjedu

U 21. kolu prvenstva 1. ŽNL istok Jelačić je u subotu u Vukovini pobijedio Bunu 3-1 i tako slavio treći put u nizu, uz gol-razliku 15-2, budući da su ranije dobili Meštricu 6-1 i Dinamo Hidrel 6-0. Nakon nove pobjede trener Jelačića Siniša Mioković ipak nije bio presretan.

– Nisam zadovoljan. Odigrali smo uvodnih 20 minuta kako treba i dva puta zabili, a nakon toga započeli igrati neku novu utakmicu. Ubrzo smo upropastili i tri, četiri zicera, a onda nepotrebno izgubili mirnoću i počeli srljati u nastojanju preskakanjem igre što prije izraditi novu priliku. Dozvolili smo i duel igru, u kojoj smo izvukli deblji kraj, jer gosti nas nisu nimalo štedjeli. Na kraju smo nepotrebno napravili i prekršaj za kazneni udarac pa, po mojem mišljenju, konačni rezultat nije pravi pokazatelj odnosa snaga za vrijeme utakmice, za što smo mi krivi – kazao je nakon utakmice trener Mioković.

Da bi podebljali kvalitetu igre Jelačića na početku utakmice, spomenimo zanimljivost. Utakmicu je do 20. minute gledao jedan neutralni trener i onda otišao. Javio se u 65. minuti utakmice i zapitao da li je velika razlika, a nije mogao vjerovati da je još uvijek “samo” 2:0. Mora se na kraju ipak istaknuti, za navedeno nisu krivi samo igrači trenera Miokovića, jer nešto se pitalo i goste iz Male Buna. Dečkima svaka čast jer su se muški borili do kraja i otišli doma čistog obraza i mirne savjesti.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Spomenimo da se u Jelačiću, osim pobjede, slavio i 42. rođendan predsjednika kluba Borisa Markovića Bobe. Proradile su kod dotičnog i emocije kada su mu igrači darivali prigodni dres.

JELAČIĆ (V) – BUNA 3-1
VUKOVINA Igralište Jelačića. Gledatelja 40. Sudac: Zvonimir Landeka (Velika Gorica).
STRIJELCI: 1-0 Miletić (5), 2-0 Miletić (14), 3-0 Relota (69), 3-1 I. Rak (75-11m).
JELAČIĆ (4-2-3-1): Sakač – Herek (od 87. Hrkovac), Ivanjko, Radoš, Godinić – Ezgeta, Cvek – Šekuljica (od 77. J. Matejčić), Smok (od 51. Nikić), Relota (od 86. Jambrečina), Miletić-Prizmić. Trener Siniša Mioković
BUNA (4-4-2): F. Rak – J. Rak (od 46. K. Lučan), Mrkonjić, Šebek, Rovišan – R. Lučan (od 46. Matak), M. Rak, I. Rak, Kovačić – Škojc (od 81. Muža), Huđber. Trener Danijel Škojc
IGRAČ UTAKMICE: Josip Miletić