Kurilovec i dalje melje

Zbog Uskrsa, klubovi trećih i četvrtih liga odigrali su prvenstveno kolo već u četvrtak 18. travnja. Trećeligaš Kurilovec ugostio je na SRC Udarnik solidnu momčad Ponikvi i utrpao joj tri komada i tako nastavio sjajan niz pobjeda. Zabili su Humeljak, Matoš i Čunčić dok je jedini za goste postigao Banovec. Kurilovčani drže petu poziciju u redoslijedu s 43 boda iza Trnja (45) i Orijenta 1919 (47) iz Rijeke. Turopoljski četvrtoligaši osvojili su samo bod od mogućih devet. Odra je kod Mladosti u Petrinji fasovala četiri komada a Gradići su doma izgubili od Tondacha 1:2. Gosti su imali vodstvo o-1 a onda u 81. minuti iz kaznenog udarca izjednačio je Furić. Samo četiri minute kasnije Tondach je opet poveo a 1-2 je bio i konačni rezultat. Jedini bod u četvrtak je osvojio Dinamo iz Odranskog Obreža odigravši 0-0 kod Save u Strmcu Samoborskom i tako na neki način spasio čast turopoljskim četvrtoligašima. Županijski ligaši svoja prvenstvena kola igraju danas u subotu i u ponedjeljak 22. travnja.