FOTO Turopolje i Kuče bodovno izjednačeni u vodstvu

23.06.2019. Kuče. 5. Malonogometna liga Turopolja i Posavine, 4. kolo. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Nakon samo četiri odigrana kola u 5. Malonogometnoj ligi Turopolja i Posavine izdvojila su se dva favorita za osvajanje titule prvaka – Turopolje i Kuče. Obje momčadi odskaču kvalitetom i pristupom te kompletnim postavama. Jučer je Turopolje visoko porazilo Čičku Poljanu, koja nije iskoristila nekoliko zrelih prigoda u prvom poluvremenu. Raspoloženi Andreas Šejić je u drugom poluvremenu i igrom i pogocima pokazao zašto je njegova ekipa ozbiljan kandidat za osvajanje Lige.

Posljednja utakmica dana bila je prava ‘poslastica’ u kojoj je Kuče u dramatičnoj završnici izborilo pobjedu protiv vrlo dobre Ribnice. Činilo se da je Pero Milatović s dva pogotka već riješio susret, ali Ribnica je u samo tri minute izjednačila. Ipak, Igor Hajduk je dvije minute prije kraja realizirao brzu i točnu akciju za 3:2 i četvrtu pobjedu svoje momčadi.

Visoki let Drnka (do jučer neporažen) zaustavila je Lazina Čička s visokih 5:2, kojoj je to bila prva pobjeda. Dečki iz Drnka igrali su zanimljiv sustav – ”svi u napad, nitko u obrani”, tako da su Šantek i društvo to uredno iskontrirali.

5.Malonogometna liga Turopolja i Posavine – 4. kolo

Rezultati 04. kola (Kuče, 23.06.2019.): Veleševec – Donje Podotočje 1:3 (Karlović/Malbašić, Ćosić, Z.Milatović), Novo Čiče – Jagodno 3:1 (Topalović 2, B.Filipović/I.Sudar), Drnek – Lazina Čička 2:5 (Kelin, Dario Kučan/G.Filipović 2, M.Šantek 2, Povoljnjak), Turopolje – Čička Poljana 4:0 (Šejić 2, Herceg, Stuparić), Ribnica – Kuče 2:3 (Britvec, Sudar/P.Milatović 2, Hajduk), Mraclin – Bukevje 5:0 (prekid u 1. poluvremenu – Bukevje nije imalo dovoljan broj igrača).

Rezultati 03. kola (Lazina Čička, 22.06.2019.): Gornje Podotočje – Bukevje 5:5,  Novo Čiče – Turopolje 2:6, Lazina Čička – Jagodno 1:2, Veleševec – Kuče 1:5, Drnek – Ribnica 3:2, Mraclin – Čička Poljana 1:0.

Redoslijed: 1. Turopolje 12 (18:4), 2. Kuče 12 (12:4), 3. Mraclin 7 (9:5), 4. Drnek 7 (11:9), 5. Bukevje 7 (9:12), 6. Ribnica 6 (9:7), 7. Jagodno 6 (7:7), 8. Gornje Podotočje 4 (9:11), 9. Lazina Čička 3 (7:9), 10. Čička Poljana 3 (7:9), 11. Novo Čiče 3 (5:12), 12. Veleševec 0 (3:17).