FOTO Chill Caffe u Rakarju pokupio sve nagrade

29.06.2019. Velika Gorica – Rakarje. Malonogometni turnir ‘Rakarje 2019’. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Malonogometni turnir ‘Rakarje 2019’ završen je apsolutnom dominacijom momčadi Chill Caffe, osim što su uvjerljivi pobjednici, osvojili su i sve tri pojedinačne nagrade. Kada su u sastavu poznati i priznati (malo)nogometaši kao Nikola Rak, Marković, Bogović, Pažin, Biljan, Babok i pouzdani golman Žuna na vratima, onda ne iznenađuje njihova lakoća pobjeđivanja. Krajnji rezultat finalnog ogleda 3:2 sugerira tijesnu pobjedu, ali to je samo za one koji nisu gledali ovo odlično finale.

Prijelomni trenutak bio je majstorski pogodak Pažina u prvom dijelu za vodstvo 2:0, a kada je sredinom drugog poluvremena Rak pogodio na 3:0 sve je bilo riješeno. ‘Taksisti’ su nakon toga preko Guska smanjili te u posljednjim sekundama postavili konačan rezultat.

Na turniru je sudjelovalo 12 momčadi, igrano je 2×15 minuta, postave 5+1. Sudili su Tihomir Bratković i Ivan Marinčević. Tri prvoplasirane momčadi nagrađene su peharima i novčanim iznosima, a pojedinci su dobili statue. Sve nagrade je u ime organizatora uručivao Kolegić Mirenić.

Malonogometni turnir ‘Rakarje 2019’ – rezultati, nagrade

Polufinale  Chill Caffe – Arka 6:0 (Pažin 3, Marković 2, I.Biljan), Taxi Bračić – Optima Rent 2:0 (Mesić, Sedlaček).

Za 3. mjesto (udarci sa 7 m): Optima Rent – Arka 3:2.

Finale  Chil Caffe – Taxi Bračić 3:2 (Marković, Pažin, N.Rak/Gusak 2).

Najbolji igrač: Ivan Biljan. Najbolji vratar: Tomislav Žuna. Najbolji strijelac: Blaž Pažin (svi Chill Caffe).