FOTO Turopolje u vodstvu, Veleševec nokautirao Bukevje

30.06.2019. Poljana Čička. Malonogometna liga Turopolja i Posavine – 5.kolo. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Nakon 5. kola u 5. Malonogometnoj ligi Turopolja i Posavine izdvojila se momčad Turopolja, koja je visoko porazila Drnek i s 15 bodova je sama predvodi kolonu. Kuče (bez P.Milatovića) sada zaostaje dva boda, jer su samo remizirali s Mraclinom u utakmici punoj obrata u kojoj su Kučani dva puta anulirali vodstvo suparnika (dva pogotka Augustića). Hajduk je svojim drugim pogotkom doveo Kuče u vodstvo 3:2, ali su ga olako prokockali isključenjem I.Berkovića i pogotkom Kosa iz kaznenog udarca.

Senzacija dana je pobjeda nekompletnog Veleševca protiv kompletnog Bukevja (Šestok, Dianežević, Desput, …)! Bukevje je došlo u vodstvo, ali je društvo iz Veleševca u prvom poluvremenu s tri pogotka okrenulo rezultat ‘na glavu’ (3:1). Veliki pritisak Bukevja u drugom poluvremenu rezultirao je izjednačenjem (3:3), ali Veleševec je ipak četvrtim pogotkom nokautirao favorizirane susjede iz općine i tako zabilježio prvu pobjedu.

U revijalnoj utakmici sastali su se veterani Kuča i Poljane Čičke (pojačana s nekoliko veterana iz susjednih mjesta).

5.Malonogometna liga Turopolja i Posavine – 5. kolo

Rezultati 05. kola (Poljana Čička, 30.06.2019.): Novo Čiče – Lazina Čička 4:1, Veleševec – Bukevje 4:3, Drnek – Turopolje 1:6, Mraclin – Kuče 3:3, Gornje Podotočje– Jagodno 3:0, Poljana Čička – Ribnica 1:0.

Redoslijed: 1. Turopolje 15 (24:5), 2. Kuče 13 (15:7), 3. Mraclin 8 (12:8), 4. Gornje Podotočje 7 (12:11), 5. Drnek 7 (12:15), 6. Bukevje 7 (12:16), 7. Ribnica 6 (9:8), 8. Poljana Čička 6 (8:9), 9. Jagodno 6 (7:10), 10. Novo Čiče 6 (9:13), 11. Lazina Čička 3 (8:13), 12. Veleševec 3 (7:20).