19 medalja za goričke taekwondoaše

U organizaciji Taekwondo kluba Dugo Selo u subotu je održano 8.prvenstvo Zagrebačke županije. Na ovom natjecanju nastupilo je 30 natjecatelja Taekwondo kluba Velika Gorica koji su ostvarili odlične uspjehe. Osvojili su 19 medalja; osam zlata, tri srebra i osam bronci.

ml.kadet -33kg

U ukupnom poretku zauzeli su treće mjesto, a u konkurenciji kadeta su prvaci županije. Kadetkinje su druge, a juniorke treće. Osim toga, po prvi put održano je i prvenstvo županije u konkurenciji mlađih kadeta/kadetkinja gdje su najmlađi velikogorički taekwondoaši zauzeli treće mjesto.

Prije samog natjecanja održao se i mali ceremonijal dodjele nagrada najuspješnijim natjecateljima u Zagrebačkoj županiji za 2013. godini po izboru Taekwondo saveza Zagrebačke županije. Natalia Lovrić je najbolja kadetkinja, a Dorotea Cvetković najbolja juniorka. Čestitamo!