FOTO Memorijal Mihaela Celčića u Mičevcu

17.08.2019. Mičevec. 2. memorijalni nogometni turnir ‘Mihael Celčić’. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Drugi memorijalni turnir ‘Mihael Celčić’ u Mičevcu u organizaciji Nogometnog kluba Klas otvoren je danas uz sudjelovanje 8 momčadi: Lukavec, Lomnica, Mladost (Obrezina), Mraclin, Meštrica, Vatrogasac (Kobilić), Dinamo Hidrel (Novo Čiče) i domaćin Klas (Mičevec). Četvrtfinalni susreti igrani su u trajanju 2×40 minuta.

U dvije utakmice (KlasLukavec i LomnicaMladost) nije bilo pobjednika, pa su izvođenjem jedanaesteraca dobivena dva polufinalista. Dinamo Hidrel je minimalno porazio Meštricu, a u posljednjoj utakmici dana Mraclin je bio vrlo uvjerljiv protiv Vatrogasca. Momčad Marka Pancirova sredinom prvog poluvremena došla je u vodstvo pogotkom Desputa, a u posljednjoj minuti prvog dijela na 2:0 povisio je M.Kos. U drugom poluvremenu Desput je svojim drugim pogotkom otklonio bilo kakvu sumnju o konačnom pobjedniku.

2.memorijalni turnir ‘Mihael Celčić’

Rezultati (Mičevec, 17.08.2019.):  NK Klas – NK Lukavec 0:0, 5:6-11m; NK Dinamo Hidrel – NK Meštrica 1:0; NK Lomnica – NK Mladost 2:2, 7:6-11m; NK Mraclin – NK Vatrogasac 3:0.

Nedjelja, 18.08.2019.

Polufinale (2x35min)  14:30 NK Lukavec – NK Dinamo Hidrel;  15:50 NK Lomnica – NK Mraclin.

Za 3. mjesto (jedanaesterci): 17:10;     17:30 Veterani NK Klas – NK Velika Mlaka.

18:45 Finale