FOTO Mraclin zasluženo pobijedio u Kobiliću

04.09.2019. Kobilić. Prva županijska nogometna liga – skupina Istok, 02. kolo: NK Vatrogasac – NK Mraclin. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Mraclin je već u uvodnoj fazi susreta otvorenom igrom pokazao da će tražiti eventualno ‘brzi’ pogodak za kasniji komotniji nastavak utakmice. Vatrogasac je tako došao u probleme već u 8. minuti kada je jedno netočno dodavanje u posljednjoj liniji obrane domaćina presjekao Bruno Augustić i sigurno poentirao za vodstvo Mraclinaca. S pogotkom na kontu momčad gostiju je discipliniranom igrom sačuvala prednost do kraja prvog poluvremena.

Nakon odmora Mraclin je opet ubrzao igru i obrana domaćih je u nekoliko navrata bila na mukama. U 60. minuti nakon akcije po desnoj strani i ubačaja Josipa Jurića na peterac loptu je nespretno zahvatio Fran Klarić i pogodio vlastitu mrežu za dva gola prednosti gostiju. Vatrogasac je u 72. minuti imao veliku prigodu da utakmicu učini ‘otvorenom’, ali je Josip Šošić kazneni udarac ‘zalijepio’ za vratnicu i rezultat je ostao nepromijenjen.

Do kraja susreta ništa se bitno nije promijenilo, osim što je vrlo dobri sudac Luka Kelihar podijelio nekoliko žutih kartona, a izravnim crvenim kartonom ‘počastio’ je Maria Kosa u 85. minuti zbog psovanja.

Prva županijska nogometna liga – skupina Istok 2019./2020., 02. kolo

NK Vatrogasac – NK Mraclin 0:2 (0:1)

Kobilić. Igralište Vatrogasca. Gledatelja 120. Srijeda, 04.09.2019., 17:30 sati. Sudac: Luka Kelihar (Velika Gorica). Pomoćnici: Tomislav Prpić (Zagreb) i Patrik Deverić (Velika Gorica). Delegat: Darko Blažinčić (Velika Gorica). Strijelci: 0:1 – Augustić (8), 0:2 – Klarić (60-ag).

VATROGASAC: Caput, Čumpek, Krasnić (od 61. Šošić), Kontić (cap.), Novak (od 81. Fabečić), Sambol, Matanović (od 61. Grabović), Šimek (od 53. Vuksan), Klarić, Grilec (od 72. Smolković), Čavar. Trener: Goran Smolčić.

MRACLIN: Dražić (od 76. Marić), Desput, Dolibašić (cap.), Domitrović, Cvetnić, Onić, Augustić (od 58. Guduraš), Babić, M. Kos, Bartolić (od 46. Gjurašin), Jurić (od 81. Starčević). Trener: Marko Pancirov.