FOTO Lukavec izgubio na domaćem terenu od Dinama (OO)

07.09.2019. Lukavec. 4. hrvatska nogometna liga Središte, 03. kolo: NK Lukavec – NK Dinamo (Odranski Obrež). Foto: David Jolić/cityportal.hr

Lukavec nije ni u trećem kolu u ‘4. hrvatskoj nogometnoj ligi Središte’ osjetio slast pobjede, čak je doma izgubio od Dinama iz Odranskog Obreža. Prvo poluvrijeme bilo je vrlo skromno, nije bilo ni prigoda ni poluprigoda. Momčad domaćina je najozbiljnije ugrozila vrata gostiju u 38. minuti kada je Ivica Vračević iz prekida iskosa s lijeve strane gađao suprotne rašlje za sjajnu obranu Stjepana Sučića i udarac iz kuta.

Dinamo je u prvom poluvremenu glavninu posla napravio neutraliziranjem domaćih krilnih napadača Josipa Grdenića i Vračevića, a kako su gosti vladali sredinom terena onda su bez problema kontrolirali i događanja na travnjaku. Nakon odmora Lukavec je s dvije promjene pokušao ozbiljnije napadati, uspijevali su u tim pokušajima samo do kaznenog prostora, završnog udarca nije bilo.

J.Grdenić spustio se u 74. minuti po lijevoj strani skoro do prve vratnice, ali njegov udarac iskosa s 10-tak metara Sučić je odbio, a Stjepan Celiček raščistio. Odluka o pobjedniku pala je u 80. minuti kada je streloviti kontranapad gostiju Pejo Pejić završio snažnom parabolom i lopta se spustila u bliže rašlje, parada vratara Lutera bila je uzaludna – 0:1! Pokušaji domaćih da u posljednjih desetak minuta izjednače bili su stihijski, rezultat se nije promijenio i tako je Dinamo zabilježio i treću pobjedu u prva tri kola. Zasluženo.

4.hrvatska nogometna liga Središte – 03. kolo

NK Lukavec – NK Dinamo (Odranski Obrež) 0:1 (0:0)

Lukavec. Igralište: ŠRC Lukavec. Gledatelja 200. Subota, 07.09.2019., 17 sati. Sudac: Emilio Valentić (Karlovac). Pomoćnici: Tomislav Lipošćak (Karlovac) i David Veseljak (Zabok). Delegat: Josip Borić (Kutina). Strijelac: 0:1 – Pejić (80).

NK LUKAVEC: Luter, Matić (od 46. L. Borković), V. Borković, M. Grdenić (cap.), Mihanović (od 60. Gusak), Vračević (od 81. Britvec), J. Grdenić Ladović, Ezgeta, Tuka, Krpečanec. Trener: Vladimir Tuweg.

NK DINAMO (OO): Sučić, Pejić (od 90. Janječić), Mijoč, Šikić, Batinić, Držić, Savičić (od 63. Lukić), Fabijanec (od 37. Galović, od 52. Cimeša), Kostanjski, Budiščak (od 46. Celiček), Stojić (cap.). Trener: Stjepan Bašić.