Mraclin u odličnom nizu, pala je Lonja

1. ŽNL istok , 3. kolo

Nogometaši Mraclina sjajnom igrom protiv Lonje ubilježili su treću prvenstvenu pobjedu u nizu. Nije krenulo rezultatski glatko po domaće igrače, gosti iz Lonje poveli su u 29. minuti kada je glavom poentirao Ivan Fluka nakon trećeg kornera u nizu. U samoj završnici prvog dijela utakmice mladi stoper Mraclina Željko Babić svojim seniorskim prvijencem također glavom je matirao gostujućeg vratara. Mraclin je poveo u 60. minuti 2:1 iz kaznenog udarca, napadač Bruno Augustić je prvotno srušen od strane Filipa Oroza u kaznenom prostoru, da bi poslije bio neumoljiv iz bijele točke. Akciji za podebljanje rezultata krenula je od Josipa Jurića za Brunu Augustića koji nesebično asistira za egzekuciju Domagoju Desputu. Odličan uvod u početak sezone navijači i igrači Mraclina bučno su proslavili na terasi sportskog doma Nove grabe.

MRACLIN – LONJA 3:1

Mraclin, SRC Nova graba. Gledatelja 100.
Sudac: Ilčić. Pomoćnici: Barkić i Bićanić (svi iz Dugog Sela).

STRIJELCI: 0:1 – Fluka (29). 1:1 – Babić (43), 2:1 – Augustić (60 – 11 m), 3:1 – Desput (75).

MRACLIN: Dražić, Desput (od 80. Starčević), Babić, J. Domitrović, Dolibašić, Đurašin, J. Cvetnić (od 90. Cota), Onić, Bartolić (od 46. Petravić), Augustić (od 77. Guduraš), Jurić (od 88. Ćevid). Trener: Marko Pancirov.

LONJA: Jerković, Fluka, Franić (od 72. Forgač), Oroz, Ivoš, Simonović (od 52. Matić), Dimović, Sesar (od 58. Baček), Vidović, Kobaš (od 69. Šumić), Skupnjak (od 77. Salopek). Trener: Igor Mostarlić.

Prvi dan u novoj školskoj godini 2019./2020.