Bogat ulov Turopoljaca, sedam komada Dinama

Četvrtoligaši središta jučer su odigrali su četvrtu rundu prvenstva a klubovi iz Turopolja ubrali su više bodova no što se očekivalo. Vodeći Dinamo iz Odranskog Obreža i dalje dere sve po redu. U 4. kolu u Obrežu stradala je Moslavina iz Kutine 7:1!! Sudac Zlatko Ilčić iz Dugog Sela pokazivao je na 11 metara čak četiri puta, jednom za goste. Strijelci su bili Pejo Pejić (3, dva iz 11 metara), Bruno Držić (2), Pavao Galović i Karlo Stoić iz 11 metara. U 5. kolu nezadrživi i maksimalni dinamovci u nedjelju stižu u Gradiće, bit će veselo!! Gradićani su u srijedu slavili u Novskoj kod Sloge 2:0! Bravo! Zabili su Damir Milanović u 51. minuti i Filip Župetić u 87. Pobijedila je i Odra i to u Svetom Ivanu Zelini 3:2. Strijelci su bili Filip Luter u 42. i 75. minuti te Marko Majdak vodeći u 41. Poraz je doživio samo Lukavec u Bedekovčini od Tondacha 0:4. Konačni rezultat postignut je već do poluvremena.