FOTO Vatrogasac s 4 pogotka lagano riješio Milku Trninu

15.09.2019. Kobilić. Prva županijska nogometna liga- skupina Istok, 4. kolo: NK Vatrogasac – NK Milka Trnina (Vezišće). Foto: David Jolić/cityportal.hr

Vatrogasac je uvjerljivo porazio do danas vodeću momčad Lige i zabilježio drugu uzastopnu pobjedu (u prošlom kolu 4:1 protiv Posavca). Momčad iz Vezišća ušla je u utakmicu pomalo komotno i to je domaćin u razmaku od samo četiri minute iskoristio pogocima Šošića i Matanovića za sigurno vodstvo od dva razlike. Gosti su zatim uspostavili ravnotežu, ali sva njihova nadanja za poboljšanje rezultata ugasio je neumorni Ivkić pogotkom u 32. minuti za 3:0.

U drugom poluvremenu Vatrogasac je kontrolirao događanja na travnjaku i usput promašio nekoliko zrelih prigoda. Autor ‘najefektnijeg promašaja’ je Ivkić, koji je s desetak metara u 55. minuti u idealnoj situaciji silovitim udarcem umjesto mreže stresao gredu! Krasnić je u 72. minuti iskoristio pravovremeno proigravanje, otresao se pratnje i prizemno pored vratara pogodio donji kut za 4:0.

Vatrogasac u 5. kolu (srijeda, 18. rujna) igra protiv Bana Jelačića iz Banova, a u 6. kolu (nedjelja, 22. rujna) u Kobiliću dočekuje Ban Jelačić iz Vukovine.

Prva županijska nogometna liga – skupina Istok 2019./2020., 04. kolo

NK Vatrogasac – NK Milka Trnina (Vezišće) 4:0 (3:0)

Kobilić. Igralište Vatrogasca. Gledatelja 100. Nedjelja, 15.09.2019., 17 sati. Sudac: Tino Krečak (Velika Gorica). Pomoćnici: Ivan Smolčić (Odranski Obrež) i Željko Dolibašić (Novo Čiče). Delegat: Stjepan Petrac (Gornja Lomnica). Strijelci: 1:0 – Šošić (10), 2:0 – Matanović (14), 3:0 – Ivkić (32), 4:0 – Krasnić (72).

VATROGASAC: Caput, Šošić (od 76. Šimek), Čumpek, Krasnić (od 84. Fabečić), Muhić, Kontić (cap.), Ivkić (od 58. Novak), Matanović (od 84. Krstanović), Vodelšek, Smolković, Grilec (od 73. Ćosić). Trener: Goran Smolčić.

MILKA TRNINA: Moguljak, Šipura, Stuparić, Koletić, Grgat, Zorbas (od 35. Broz), Karadža, Petković (cap.), Fešta, Čičević, Kanceljak. Trener: Tihomir Tičak.