Mraclin i dalje nezaustavljiv

1. ŽUPANIJSKA LIGA – ISTOK , 8. kolo

Zasigurno teže od očekivanja nogometaši Mraclina izborili su osmu pobjedu u nizu. Gosti iz Banova u ranoj fazi utakmice iznenadili su domaću obranu preko Uremovića. Nije se dugo čekao odgovor domaćih igrača. Ivan Kos probio se po lijevom boku, asistirao je Bruni Augustiću, prvi strijelac Mraclina akciju je pretvorio u pogodak. U smiraj prvog poluvremena iz kornera je pred gol gostiju ubacio Josip Jurić, mladi stoper domaćih Željko Babić glavom je pogodio u mrežu suparnika za preokret rezultata iz minusa u plus. Pred sam kraj utakmice nastala je prava drama sa sretnim završetkom po domaću momčad. Prvo su gosti izjednačili preko kapetana Gorana Trošića. Minutu kasnije Dario Guduraš pogađa za pobjedu 3:2, dovodi svoju momčad i navijače u ekstazu.

MRACLIN – BAN JELAČIĆ (B) 3:2

MRACLIN. SRC Nova graba.
Sudac: Radić (Velika Gorica). Pomoćnici: Mužar i Merkaš.

STRIJELCI: 0:1 – Uremović (9), 1:1 – Augustić (11), 2:1 – Babić (44), 2:2 – Tarandek (88), 3:2 – Guduraš (89).

MRACLIN: Dražić, J. Cvetnić (od 67. A. Dolibašić), J. Domitrović, Babić, Bartolić, J. Dolibašić, Jurić, Augustić (od 79. Guduraš), Roginić, Desput (od 79. Đurašin), I. Kos (od 69. Petravić). TRENER: Marko Pancirov.

BAN JELAČIĆ (B): Jurić, Da. Tarandek, Šalamun, Dr. Tarandek, Uremović, Trošić, Franjić (od 79. Juričić), Mikulić (od 60. Ronjak), Aračić (od 68. Škrinjar), Benedik, Zajec (od 46. Jakopic). TRENER: Željko Jedvaj.