FOTO Konačno pobjeda nakon tri poraza u nizu

13.10.2019. Kuče. Jedinstvena županijska nogometna liga – 09. kolo: NK Turopoljac – Sloga (Križ). Foto: David Jolić/cityportal.hr

Turopoljac je prekinuo neugodni niz od tri vezana poraza pobjedom protiv Sloge iz Križa i pomakao se s 15. na 12. mjesto. Prvu veliku prigodu propustila je Sloga u 12. minuti kada je ubačaj s desne strane Mihaljević u padu poslao zamalo pored vratnice.  Deset minuta kasnije za domaće kazneni udarac, koji je Milatović prizemno plasirao u donji kut za obranu vratar Tička i od vodstva nije bilo ništa.

Ipak, u 30. minuti Sesar je na desnoj strani vagao i izvagao obranu gostiju i prizemno pogodio suprotni kut za 1:0. Ubrzo je sličnu bravuru na istom mjestu načinio i kapetan Lučić koji je isfintirao braniče i lijevom nogom efektno pogodio suprotne rašlje za 2:0.

U drugom poluvremenu u 60. minuti Milatović je iz blizine gađao bliži kut, ali Tičak je odbio loptu u vratnicu odnosno udarac iz kuta. Filep je u 75.minuti lobom pogodio gredu, a minutu kasnije isti igrač je na oštar ubačaj pogodio s desne strane suprotni kut za konačni rezultat 3:0.

Jedinstvena županijska nogometna liga 2019./2020. – 09. kolo

NK Turopoljac – NK Sloga (Križ) 3:0 (2:0)

Kuče. Igralište: SRC Kuče. Gledatelja 100. Nedjelja, 13.10.2019., 16 sati. Sudac: Zlatko Ilčić (Dugo Selo). Pomoćnici: Jurica Šarić i Štefo Bićanić (oba Dugo Selo). Delegat: Danko Uroić (Vrbovec). Strijelci: 1:0 – Sesar (30), 2:0 – V. Lučić (33), 3:0 – Filep (79).

TUROPOLJAC: I. Zagorac, Cavrić (od 83. Balenović), Matasić, Žugaj (od 80. Čaić), Šestok, Đuksi, Milatović, Begić, Bušić, Lučić (cap.) (od 61. Filep), Sesar (od 85. Zeko). Trener: Vlado Horvat.

SLOGA: Da.Tičak, Crnogaj (od 46. Kepe), Gereci (od 24. Ivoš), Sokolić, Korman, Mihaljević, Poje, Petričević (od 68. Do.Tičak), Magdić (od 46. Režabek), Marinić, Tupek. Trener: Davor Jakopović