FOTO Turopoljac propustio riješiti utakmicu u prvom poluvremenu

20.10.2019. Mičevec. Jedinstvena županijska nogometna liga – 10. kolo: NK Klas – NK Turopoljac (Kuče). Foto: David Jolić/cityportal.hr

Prvih pola sata proteklo je u dominaciji Turopoljca i Klas može biti izuzetno zadovoljan da je samo jedna lopta završila u njegovoj mreži. Gosti su došli u vodstvo majstorski izrađenom akcijom, poentirao je Sesar plasiranim udarcem uz samu vratnicu. Minutu kasnije opet je lopta u mreži domaćih, ali pomoćni sudac pokazuje zaleđe.

U 19. minuti odličan pokušaj Filepa za izvanrednu obranu vratara Tomića. U 20. minuti Sesar pogađa vratnicu, dvije minute kasnije Begić je uzdrmao gredu, a u 24. minuti Cavrić slabo šutira iz vrlo povoljne pozicije. Nakon 30. minute domaći su uspostavili ravnotežu i Majić je u 37. minuti zamalo promašio vrata, a u 40. minuti isti igrač s dvadesetak metara pogađa vratnicu.

Početkom drugog poluvremena na ubačaj Fišera iz kuta najviši u skoku je Kundih i glavom zakucava loptu u mrežu za izjednačenje. Točna akcija gostiju u 59. minuti i udarac Šestoka, lopta pogađa nekoga u nogu i vara vratara te završava u donjem kutu za 1:2. Pet minuta kasnije novo izjednačenje kada Majić koristi neodlučnost gostujuće obrane i mirno pogađa za 2:2. Do kraja se razvila posve otvorena igra bez velikih šansi, jednu je promašio Sesar u 80. minuti, a Knežević je u 90. minuti imao mat poziciju za pobjedu, ali lopta je uz vratnicu završila u golautu.

Jedinstvena županijska nogometna liga – 10.kolo

NK Klas – NK Turopoljac (Kuče) 2:2 (0:1)

Mičevec. ŠRC Mičevec. Gledatelja 70. Nedjelja, 20.10.2019., 15:30 sati. Sudac: Nikola Šimunović (Velika Gorica). Pomoćnici: Filip Krznarić (Zagreb) i Marko Kovač (Velika Gorica). Delegat: Ivica Mađer (Obedišće). Strijelci: 0:1 – Sesar (11), 1:1 – Kundih (52), 1:2 – Šestok (59), 2:2 – Majić (64).

KLAS: Tomić, Butković (od 77. Knežević), Bučarić (od 58. Štefanac), Kundih, Marinčević, Sviličić (od 46. Črnjak), Đukić (od 35. Zrilić), Fišer (cap.), Majić (od 68. Vidaković), Marković, Šarić. Trener: Dragan Karanović.

TUROPOLJAC: I.Zagorac, Cavrić (od 68. Balenović), Begić, Radilović, Bušić, Đuksi, Filep (od 77. Žugaj), Šestok, Sesar, V.Lučić (cap.), Milatović. Trener: Vlado Horvat.