Kurilovec tri boda do Vinogradara, Polet tricom premostio Rakov Potok

Već je stereotipno spominjati fenomenalne rezultate Gorice pa fokus hvalospjeva prebacujemo na Kurilovec, Gradiće, Odru, Polet, Turopoljac, Mraclin..Trećeligaš iz Kurilovca melje sve po redu a nova žrtva je Jarun u Zagrebu. Utakmica se lomila do 74. minute a onda su jurišnici trenera Perice Vidaka za šest minuta utrpali tri komada za vrijedna nova tri boda. Vodeći Vinogradar je poražen u Krapini pa filijala našeg prvoligaša Gorice Kurilovec kao drugi zaostaje samo tri boda. Momčad iz okolice Jaske je sada lovina koju se može uloviti.

Prva violina turopoljskog nogometa Neno Črnko ima itekako razloga za zadovoljstvo a bio je zadovoljan i na utakmici “njegovog” Poleta u Buševcu koji je slavio kontra trećeplasiranog Rakovog Potoka 3-0 golovima Pejaka, Zagorca i Sovine. Gradići među četvrtoligašima igraju sve bolje i to u seriji pa i bod na vrućem gostovanju u Strmcu Samoborskom ima značajnu težinu. Kao i bod Odre protiv Zagreba. U Jedinstvenoj županijskoj, osim Poleta, slavio je i Turopoljac, i to vani u neugodnoj Bedenici golovima Matasića, Sesara i Šestoka. Pobijedio je i Mraclin u šestom rangu Zvekovac čistim rezultatom 3-0 a zabili su Ivan Kos, Augustić i Desput. Kako je lider Jelačić iz Vukovine kod imenjaka u Banovom odigrao “samo” 0-0, Mraclin je smanjio zaostatak na četiri boda i pitanje jesenskog prvaka je i dalje otvoreno.

REZULTATI UTAKMICA

1. HNL, 14. kolo

Subota, 2. studenog:

HNK Gorica – Hajduk 2-1 (za Goricu Lovrić u 12. i Suk 86. minuti)

1. HNL središte, 11. kolo

Jarun – Kurilovec 3-4 (Za Kurilovec strijelci Kelava 52., Slunjski 74., Sedlaček 77. i autogol 80.)

1. HNL središte, 12. kolo

Karlovac – Dinamo OO 5-0

Nedjelja, 3. studenog:

Croatia – Lukavec 3-3 (za Lukavec Vračević 58. i 70 te Guzina u 69. minuti, Croatia izjednačila u 92.)

Sava – Gradići 0-0

Odra – Zagreb 0-0

JŽNL, 12. kolo

Samobor – Klas 4-0

Lomnica – Sloga Križ 3-1 (za Lomnicu Arbanas u 2. i 24. te Antunović u 79. minuti)

Strmec – Turopoljac 2-3 (za Turopoljac Matasić 20., Sesar 34. i Šestok u 71. minuti)

Polet – Rakov Potok 3-0 (Pejak 59., Zagorec 60. i Sovina 86. minuta)

1. ŽNL ISTOK, 12. kolo

Subota, 3. studenog:

Milka Trnina – Meštrica 3-2 (za Meštricu Skorin i Britvec za 2-2 a Fešta u 90. za feštu Milke)

Ostrna – Buna 3-1 (za Bunu Huđber u 23. minuti)

Vatrogasac – Kloštar 3-0 (Ivkić u 60. i 73. te Krasnić 75. minuti)

Lonja – Dinamo Hidrel 2-2 (za Hidrel Furić 11. i Pudić 73. minuta)

Dubrava – Mladost Obrezina 1-2 (za Mladost Periša 72. i M. Tadić 77. minuta)

Mraclin-Zvekovac 3-0 (I. Kos 42., Augustić 55. i Desput 64. minuta)

Ban Jelačić – Jelačić (V) 0-0