FOTO Vatrogasac proradio tek nakon sat igre

03.11.2019. Kobilić. Prva županijska nogometna liga skupina Istok, 12. kolo: Vatrogasac – Kloštar. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Vatrogasac (10 4 2 4 18:15 14) je pred utakmicu s Kloštrom (10 0 1 9 9:39 1) važio ne samo za izrazitog favorita, nego se očekivala vrlo lagana pobjeda i popravljanje gol razlike protiv momčadi koja je u 10 utakmica osvojila samo jedan bod i primila 39 golova.

Međutim, igrači domaćih su tek nakon jednog sata igre uspjeli zatresti mrežu gostiju preko Ivkića. Na desnoj strani kombinirali su Matanović i Sambol, a Krasnić je dubinskom loptom asistirao Ivkiću koji je pogodio suprotni donji kut. Gosti se nisu predavali, igrali su otvoreno, tražili su prigodu za izjednačenje, ali su svojim pogreškama u obrani u samo dvije minute primili još dva pogotka.

Za 2:0 Sambol je uzeo čistu loptu stoperu Bungiću, sjurio se do vratara i umjesto da poentira dodao Ivkiću za njegov drugi pogodak. Minutu kasnije Krasnić je u situaciji ‘1 na 1’ hladnokrvno matirao istrčalog vratara Pavičića za konačnih 3:0. Sudačka trojka vrlo dobra.

Prva županijska nogometna liga – skupina Istok 2019./2020., 12. kolo

NK Vatrogasac – NK Kloštar (Kloštar Ivanić) 3:0 (0:0)

Kobilić. Igralište Vatrogasca. Gledatelja 60. Nedjelja, 03.11.2019., 14 sati. Sudac: Filip Krznarić (Zagreb). Pomoćnici: Tihomir Bratković (Velika Gorica) i Marko Matić (Velika Gorica). Strijelci: 1:0 – Ivkić (61), 2:0 – Ivkić (74), 3:0 – Krasnić (75).

VATROGASAC: Caput, Čumpek, Krasnić, Muhić (od 81. Vuković), Kontić (cap.), Novak (od 46. Debijađi), Sambol, Matanović, Šimek (od 76. Kovačić), Ivkić, Grilec (od 68. Vodelšek). Trener: Goran Smolčić.

KLOŠTAR: Pavičić, Jandrić, Vešligaj, Levar (od 56. Kletečki), Bungić, Pejnović, Popović (od 63. Jerković), Hasanović (od 83. Martinčević), Jelić, Knezek, Šemper. Trener: Dario Turkalj.