FOTO Igraonica Sportić i Aqua Invest sedmercima u 1/8 finala

03.01.2020. Velika Gorica. 28. malonogometni turnir HVIDR-a kup, 1/16 finala. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Petog natjecateljskog dana malonogometnog turnira 28. HVIDR-a Kup 2019./2020. u Gradskoj sportskoj dvorani u 5 utakmica odlučeni su posljednji sudionici osmine finala. Aqua Invest došla je u vodstvo u prvom poluvremenu pogotkom iz kaznenog udarca (7m), Taxi Bračić Simfonija izjednačio je u posljednjoj minuti (29’22”) efektnim pogotkom Lovrića iz slobodnog udarca. Aqua je prošla dalje nakon 10. serije udaraca sa 7m.

Igraonica Sportić je stekla prednost pogotkom Sedlačeka u prvom dijelu, a u prvoj minuti nastavka izjednačio je sretnim pogotkom Bandić. U izvođenju sedmeraca dva igrača Centroplnomonta Keraterma nisu iskoristili svoje udarce (Sučić je obranio 3. sedmerac) i Sportić nastavlja natjecanje.

CB Vuglec Matičević plasirao se u osminu finala bez borbe, jer njihov suparnik se nije pojavio u dvorani. U posljednjoj utakmici večeri MNK Kobiljak se ‘petardom’ u mreži CB Bobi plasirao u 1/8 finala.

Sutra (subota, 04. siječnja) na programu je 8 utakmica 1/8 finala, prva počinje u 14:00 sati.

Malonogometni turnir 28. HVIDR-a Kup 2019./2020., 1/16 finala

Petak, 03.01.2020.

Marin Promet – Pizzeria Viva 2:1, Taxi Bračić CB Simfonija – Aqua Invest 1:1, 10:11-7m, Igraonica Sportić – Centroplimont Keraterm 1:1 (Sedlaček / Bandić), 3:2-7m, CB Vuglec Matičević – Meteora Produkcija 3:0 (b.b.), MNK Kobiljak – CB Bobi 5:0 (Sudar 2, Matijević 2, Jerbić).

Subota, 04.01.2020.   1/8 finala

14:00 Euroherc Velika Gorica – Casa Nostra Podbrežnica, 14:40 Marin Promet – CB Epic Brozo, 15:20 CB Kod Rojca – CB Vuglec Matičević, 16:00 CB Play – Gorenc Transporti U-21, 16:40 SC Pflegar Splat Biomed – Igraonica Sportić, 17:20 Staklo Matić Max Autodijelovi – Props Store Don Program, 18:00 MNK Kobiljak – Gorenc Transporti, 18:40 Aqua Invest – Taxi Bračić.