Bodovi sretno i spretno ostali u Novom Čiču

Igralo se po vrlo hladnom sjevercu, u stilu šestog ranga, po grbavom terenu, a i suđenje nije bilo puno bolje. Dinamovci iz Čiča slavili su eurozgoditkom Žugaja s 20 metara, polulijevo u suprotne rašlje, u 68. minuti. Prije toga gosti su pokušavali kombinatorikom, ali teren im je bio veliki neprijatelj.

U 13. minuti gost Petković fino je pokušao lobom preko korpulentnog Zagorca, koji se morao pošteno istegnuti da bi loptu uspio prebaciti preko grede u korner. Tri minute kasnije Hidrel je imao zicer. Pred vrata Trnine i golmana Moguljaka dojurio je sam kao duh Zorić, ali vrlo dobri portir gostiju prvi put je bio pobjednik dvoboja. Isto se ponovilo i u 45. minuti.

Prije toga, u 34. minuti Stuparić, je nepotrebno i nepromišljeno s leđa na travu složio upravo Zorića i sudac Kokot je morao pokazati na 11 metara. Tomislav Jakovljević je to izveo takozvanom “panenkom” (pitanje je li to i želio?) i dinamovci su poveli 1-0.

Jakovljević je u 48. minuti udarcem s 20-tak metara pogodio i desnu vratnicu. Dobro je pucao i Fešta na drugoj strani tri minute kasnije, ali Zagorac se nije dao iznenaditi. Ipak, u 56. minuti Fešta je volejom efektno pogodio nakon ubačaja Kovačića s lijeve strane i bilo je 1-1. Gol odluke već smo gore opisali i tri boda registrirana su za Dinamo Hidrel.

DINAMO HIDREL – MILKA TRNINA 2-1
NOVO ČIČE Igralište Dinama Hidrel. Gledatelja 50. Sudac: Antonio Kokot (Vrbovec) 5,5. Pomoćnici: Bojan Čerkez (Vrbovec) i Ivan Bukovčan (Cubinec). Delegat: Zdenko Slopko (Velika Gorica).
STRIJELCI: 1-0 Jakovljević (35-11m), 1-1 Fešta (56), 2-1 Žugaj (68).
DINAMO HIDREL: Zagorac 6,5, Sudar 6 (od 80. Španiček-), Jakovljević 7,5, Šantek 6,5, Đuksi 6,5 (od 90. Hozjan-), Zorić 5,5 (od 68. Topalović-), Slivak 6, Blažević 5,5 (od 56. Žugaj 7), Hladni 6, Balenović 5,5 (od 46. Kuzmić 6), Čurla 6,5. Trener Mario Kajinić 6,5
MILKA TRNINA: Moguljak 7, Koletić 6, Zorbas 6, Vejin 6, Stuparić 5,5 (od 73. Šimunović-), Kovačić 6,5, Karadža 5,5 (od 46. Salopek 6), Matanović 6, Fešta 6,5, Šokac 6, Petković 6. Trener Tihomir Tičak 6
CRVENI KARTON: Asmir Karadža (90+5-negodovanje na suđenje).
IGRAČ UTAKMICE: Tomislav Jakovljević