FOTO Gorica izgubila od Lokomotive

[]

02.04.2019. Velika Gorica. HT Prva liga – 27. kolo: HNK Gorica – NK Lokomotiva. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Na današnji dan prije godinu dana (02. travnja 2019.) Gorica je u 27. kolu HT Prve lige u sezoni 2018./2019. na Gradskom stadionu u Velikoj Gorici izgubila od Lokomotive 0:2.

Lokomotiva je uz Dinamo najnezgodniji suparnik Gorici i to se pokazalo i u ovom susretu. Gosti su od početka bili bolji i stvorili su tri vrlo izgledne prigode za pogodak. Domaći su se obranili i držali se u ravnoteži do 37. minute, kada je Burićev korner s desne strane kapetan Kolinger proslijedio na drugu vratnicu za Radonjića koji iz blizine trese mrežu. Za Goricu je dva puta promašio Ndiaye.

Nakon odmora trener Jakirović uvodi u igru Maslowskog i Miyu želeći neutralizirati Lokomotivinu prednost u sredini terena. Međutim, Miya u razmaku od samo 5 minuta dobiva dva žuta kartona (60. i 65.) na sredini igrališta za isključenje. Brojčanu prednost gosti su iskoristili u 84. minuti nakon polukontre i sigurne realizacije Radonjića za konačnih 0:2.

HT Prva liga 2018./2019., 27. kolo

HNK Gorica – NK Lokomotiva 0:2 (0:1)

Velika Gorica. Gradski stadion. Gledatelja 1.193. Utorak, 02.04.2019., 16:30 sati. Sudac: Igor Križarić (Čakovec). Pomoćnici: Borut Križarić i Vedran Đurak. Četvrti sudac: Marko Cestarić (Sisak). Strijelac: 0:1 – Radonjić (37), 0:2 – Radonjić (84). Crveni karton: Miya (65. – drugi žuti).

GORICA: Kahlina – Muhammed, Čagalj (cap.), Jovičić, Čabraja – Marina, Maloča (od 71. Dvorneković) – Mathieu, Ndiaye, Lovrić (od 46. Maslowski) – Zwolinski (od 46. Miya). Trener: Sergej Jakirović.

LOKOMOTIVA: Grbić, Karačić, Majstorović, Kolinger (cap.), Datković – Burić, Jakić (od 75. Mlinar) – Ivanušec, Uzuni (od 64. Drožđek), Lecjaks – Radonjić (od 87. Babić). Trener: Goran Tomić.

English All Around – Razmišljajmo održivo!