FOTO Katastrofalan ulazak Klasa u novo prvenstvo

[]

22.08.2020. Mičevec. Jedinstvena županijska nogometna liga – 01. kolo: NK Klas – NK Stupnik. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Teško se prisjetiti u posljednjih nekoliko godina slabije predstave Klasa od ove prikazane na startu novog prvenstva. Krajnji rezultat 0:6 i nije najbolji pokazatelj loše igre i totalne nemoći, jer su 6 komada mogli glatko kasirati još u prvih 45 minuta.

Od početka je bila vidljiva prednost momčadi iz Stupnika, u vodstvo su došli u 10. minuti preko iskusnog Stipe Šporčića, koji je iz slobodnog udarca s 18 metara pored živog zida pogodio donji kut, kut koji je pokrivao vratar Sivec. Redale su se kritične situacije pred vratima domaćih, do odmora su izveli deset udaraca iz kuta, Sivec je odlično intervenirao u tri navrata, nekoliko puta je mrežu spasio obrambeni blok i na odmor se otišlo s minimalnom prednošću gostiju. U frustrirajućem poluvremenu Bedeković je u završnici pobjegao čuvarima i iskosa s desne strane dijagonalom zamalo promašio donji kut i izjednačenje.

Ono što su promašili u prvom poluvremenu gosti su nadoknadili u drugom za visoku pobjedu. Ipak, nije sve tako loše u Mičevcu, travnjak na igralištu je sjajno pripremljen, prvoligaški!

Jedinstvena županijska nogometna liga 2020./2021. – 01. kolo

NK Klas – NK Stupnik 0:6 (0:1)

Mičevec. Igralište ŠRC Mičevec. Gledatelja 60. Subota, 22.08.2020., 17:30 sati. Sudac: Marin Medved (Ivanić Grad). Pomoćnici: Danijel Gašpar (Križ) i Marko Matić (Velika Gorica). Delegat: Zlatko Petrac (Velika Gorica).

KLAS: Sivec, Matošević, Zrilić, Orešković, Obad, Kopilović, Bedeković, Andrišević, Knežević (cap.), Grgac, Šteko. Trener: Dragan Karanović.

STUPNIK: D. Brkić, J. Roguljić, Šepac, Marijan, Šporčić (cap.), Perić, Perković, Strabić, Nemanić, Adžemović, K. Brkić. Trener: Siniša Roguljić.