FOTO Mladost u drugom poluvremenu deklasirala Ostrnu

[]

23.08.2020.Obrezina. Prva županijska nogometna liga, skupina Istok 2020./2021. – 01. kolo: NK Mladost – NK Ostrna. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Mladost je visokom pobjedom startala u novo prvenstvo, nakon što je prvo poluvrijeme završeno u rezultatskoj ravnoteži. Igralo se u prvoj dionici obostrano otvoreno i u osrednjem tempu. Domaći su došli u vodstvo u 26. minuti tako što je brza akcija Periše i duplo proigravanje dovelo hitrog Smajića u klasičnu situaciju ‘1 na 1’, koju je sigurno realizirao poslavši loptu pored vratara Dominkovića u donji kut.

Gosti su uzvratili u 36. minuti preko raspoloženog Tokića koji je nakon driblinga s lijeve strane ubacio na drugu vratnicu gdje je Kujundžija iz blizine poslao loptu izvan okvira vrata. Ipak, gosti su izjednačili u 40. minuti nakon akcije Delića i udarca Tokića, odbijanac je Šego pospremio u mrežu. Samo dvije minute kasnije Šorša ne koristi zicer za novo vodstvo domaćih.

Početkom drugog poluvremena Mladost je pogocima Pejaka (11m) i Periše prelomila susret u svoju korist, jer gosti nisu imale ni snage ni ideje da eventualno ponište prednost domaćina. Do kraja su Pejak (2) i F. Periša s još tri pogotka do vrha napunili mrežu momčadi iz Ostrne.

Prva županijska nogometna liga, skupina Istok 2020./2021. – 01. kolo

NK Mladost – NK Ostrna 6:1 (1:1)

Obrezina. Igralište ŠRC Obrezina. Gledatelja 100. Sudac: Antonio Sirevec (Križevci). Pomoćnici: Ivan Bukovčan (Cubinec) i Rafaelo Bartol (Vrbovec). Delegat: Zdenko Slopko (Velika Gorica). Strijelci: 1:0 – Smajić (26), 1:1 – Šego (40), 2:1 – Pejak (50-11m), 3:1 – F. Periša (53), 4:1 – Pejak (65), 5:1 – F. Periša (79), 6:1 – Pejak (81).

MLADOST: Miklec, Stanušić, Jelić (od 74. P. Periša), Perić, Tadić (cap.) (od 46. Crepulja), Ivančić, Smajić, F. Periša, Pejak, Šorša (od 77. Havidić), Zrnčić. Trener: -.

OSTRNA: Dominković, Kuprešak, Bumbar (od 90. Rašković), Lacković, Šego, Radovac, Subašić (od 52. Škrlec), Nestić (cap.), Kojundžija, Delić (od 64. Cik), Tokić. Trener: -.