FOTO Pobjeda i neodlučeno na startu za juniore HNK Gorica

[]

03.09.2020. Velika Gorica. 1. i 2. nogometna liga Središte juniori: HNK Gorica – NK Prečko, HNK Gorica – NK Ravnice. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Juniorske selekcije HNK Gorica koje se natječu u 1. i 2. nogometnoj ligi Središte Zagreb zabilježile su u 01. kolu prvenstva 2020./2021. neodlučen rezultat (1.NL) i pobjedu (2.NL). ‘Prvoligaši’ nisu uspjeli svladati suparnike iz NK Prečko, koji su vodstvo (strijelac Stjepan Ćutuk) iz 21. minute čuvali sve do 73. minute, kada je za Goričane izjednačio Roko Braica (ušao je u igru u 54. minuti).

U drugoligaškoj konkurenciji HNK Gorica je visoko porazila Ravnice 6:2 nakon 2:0 vodstva u prvom poluvremenu. Vrlo raspoložen i efikasan bio je Kris Isaković s tri zgoditka, dva je dodao Ivan Pušić i jednoga Ivan Kotrman.

Prva nogometna liga Središte juniori 2020./2021. – 01. kolo

HNK Gorica – NK Prečko 1:1 (0:1)

Velika Gorica. Gradski stadion (teren s umjetnom travom). Gledatelja 50. Srijeda, 02.09.2020., 14:30 sati. Sudac: Tihomir Čunčić. Pomoćnici: Admir Hasanović i Patrik Deverić (svi Velika Gorica). Strijelci: 0:1 – Ćutuk (21), 1:1 – Braica (73).

GORICA: Halilić, Matijević (od 46. Krznarić), Burić, Đopar, Artuković (od 70. Kovačić), Zavalić (cap.), Vidaković (od 54. Klarić), Glasnović, Vujičić (od 54. Braica), Zorica (od 70. Nezirović). Trener: Marko Radanić.

Druga nogometna liga Središte juniori 2020./2021. – 01. kolo

HNK Gorica – NK Ravnice 6:2 (2:0)

Velika Gorica. Gradski stadion (teren s umjetnom travom). Gledatelja 50. Srijeda, 02.09.2020., 12 sati. Sudac: Admir Hasanović. Pomoćnici: Tihomir Čunčić i Patrik Deverić (svi Velika Gorica). Strijelci: 1:0 – Isaković, 2:0 – Pušić (20), 3:0 – Pušić (47), 4:0 – Kotrman (50), 4:1 – Baričević (52), 5:1 – Isaković (72-11m), 6:1 – Isaković (77), 6:2 – Matijević (80).

GORICA: Krajina, Drezga (cap.), Isaković, Pušić (od 52. Ribarić), Kotrman (od 66. Krsnik), Caganić (od 77. Zebec), Banić (od 52. Houdek), Simichen, Quni (od 66. Rus), Džemaili (od 52. Skrbin), Solomun (od 77. Lulić). Trener: Mensur Mujdža.