FOTO Visoke pobjede kadeta HNK Gorica

[]

02.-03.09.2020. Velika Gorica. Prva i Druga nogometna liga Središte, kadeti – 01.kolo. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Momčad trenera Marka Pancirova u utakmici Prve lige kadeta Središte u prvih pola sata djelovala je usporeno i bez izglednih prigoda za pogodak. Ulazak u igru Josipa Juraja Radočaja u 30.minuti posve je promijenio događanja na terenu. U prvom dodiru s loptom inicirao je brzu akciju po desnoj strani i idealno je asistirao Lovri Neziroviću za vodstvo – 1:0! Neposredno pred odlazak na odmor Juraj Šolaja je povisio na dva razlike.

U drugom poluvremenu Radočaj dva puta i Nezirović u samo 11 minuta tri puta su zatresli mrežu suparnika za uvjerljivu pobjedu. Takav rasplet pružio je treneru priliku da uvede u igru sve igrače koje je imao na dispoziciji.

U drugoligaškoj konkurenciji (Druga liga kadeta Središte) gorički kadeti za klasu su bili bolji od svojih suparnika i to je bilo vidljivo već u ranoj fazi susreta i prvog pogotka Patrika Đurašića u 7. minuti. Do kraja prvog poluvremena isti igrač je još dva puta poentirao i tako ostvario klasični hettrick!

Nakon odmora tri uzastopna pogotka postigao je i Luka Kaurin u samo desetak minuta! Tada trener Igor Čagalj uvodi u igru sve igrače iz zapisnika, a golijadu završava svojim četvrtim pogotkom Đurašić.

Prva nogometna liga Središte kadeti 2020./2021. – 01. kolo

HNK Gorica – NK Prečko 5:0 (2:0)

Velika Gorica. Igralište: Gradski stadion (teren s umjetnom travom). Četvrtak, 03.09.2020., 10:30 sati. Sudac: Admir Hasanović. Pomoćnici: Marko Matić i Patrik Deverić (svi Velika Gorica). Delegat: Lada Rojc (Velika Gorica). Strijelci: 1:0 – Nezirović (31), 2:0 – Šolaja (40), 3:0 – Radočaj (52), 4:0 – Nezirović (58), 5:0 – Radočaj (63).

GORICA: Crnolatec (od 60. Kovač), M.Paradžik, Petrović (od 51. Brlek), Ćuk (od 64. Cundeković), Badrić (od 51. Jančić), Nezirović, Sim, Rakas (cap.), I.Paradžik (od 64. Godinić), Šolaja (od 60. Jungić), Crnković (od 30. Radočaj). Trener: Marko Pancirov.

Druga nogometna liga Središte kadeti 2020./2021. – 01. kolo

HNK Gorica – NK Ravnice 7:0 (3:0)

Velika Gorica. Igralište: Gradski stadion (teren s umjetnom travom). Gledatelja 50. Srijeda, 02.09.2020., 10 sati. Sudac: Tihomir Čunčić. Pomoćnici: Admir Hasanović i Patrik Deverić (svi Velika Gorica). Strijelci: 1:0 – Đurašić (7), 2:0 – Đurašić (20), 3:0 – Đurašić (39), 4:0 – Kaurin (46), 5:0 – Kaurin (53), 6:0 – Kaurin (55), 7:0 – Đurašić (72).

GORICA: Matejčić (od 55. Mirenić), Cundeković, Jungić (od 55. Vodopijak), Markov, Tkalčević (cap.) (od 55. Kmezić), Krilić, Agatić (od 55. Škoro), Ščrbak, Cindrić (od 55. Ferina), Kaurin (od 58. Sabljak), Đurašić. Trener: Igor Čagalj.