FOTO Revija promašaja Mladosti u polufinalu doigravanja za prvaka županije

[]

17.09.2020. Obrezina. Poluzavršnica doigravanja za prvaka veteranskih momčadi Zagrebačke županije. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Utakmica poluzavršnice za prvaka veteranskih momčadi Zagrebačke županije 2019./2020. godine između VNK Mladost (Obrezina) i VNK Dinamo (Okić) u Obrezini završena je neodlučeno – 1:1. Vodeći pogodak za Dinamo postigao je u prvom poluvremenu Dubravko Kriste, a u drugom poluvremenu izjednačio je Ante Orešković nakon velike pogreške vratara.

Momčad domaćina je već u prvom poluvremenu imala nekoliko propuštenih šansi, a najveću nije iskoristio Orešković, jer mu je vratar uz pomoć vratnice obranio kazneni udarac. Revija promašaja nastavljena je i nakon odmora, a pogotovo u posljednjih petnaestak minuta. Redom su promašivali Bogović, Orešković, Pavličić, Plepelić, Vučilovski, Kadabec i Kotarski. Izjednačenje im je poklonio vratar koji je već uhvaćenu loptu ispustio ispred Oreškovića, koji se s njom ušetao u prazna vrata.

Prorijeđeni sastav Mladosti (na klupi su sjedile samo dvije izmjene) godinama nije imao ovako oskudan igrački kadar i neodlučen ishod nije iznenađenje. Uzvrat je idućeg četvrtka (24. rujna) u Okiću.