Jelačić imao od 20. minute igrača više i izgubio doma!

[]

U Jelačiću iz Vukovine dugo će pamtiti 27. rujna i utakmicu s momčadi iz Bedenice. Očekivala se sigurna pobjeda, posebno nakon što je odlični sudac Ilčić u 20. minuti pokazao drugi žuti karton nepromišljenom Posavcu iz Strmca, a rezultat je poravnat na 1:1. Tako nisu mislili i hrabri gosti. Ginuli su dečki iskusnog trenera Miroslava Vuksanić za svaku loptu i za svaki pedalj terena i na kraju inkasirali tri boda. Zasluženo. Tri puta su domaći stizali zaostatak ali nakon 3:4 u 88. minuti, šanse više nisu imali.

JELAČIĆ – STRMEC 3:4

VUKOVINA Igralište Jelačića. Igrano 27. rujna 2020. od 16.30. Gledatelja 60. Sudac: Zlatko Ilčić 7,5. Pomoćnici: Fabijan Šekerija i Štefo Bičanić (svi iz Dugog Sela). Delegat: Mario Grdenić (Križ).
STRIJELCI: 0:1-Kranjec (5), 1:1-Smok (20-11 metara), 1:2-Kranjec (52), 2:2-Nikić (59), 2:3-K.Šilinić (60), 3:3-Krasnić (61), 3:4-Novački (88)..
JELAČIĆ: Marković 5, Rovišan 5, Sabljak 5, Smolković 5, Prizmić 5, Jambrešić 5 (od 60. Krasnić 6), Nikić 6, Mihanović 5 (od 88. Matić-), Harambašić 5 (od 66. Nezirović 5), Smok 6, Memić 5 (od 46. Miletić 5).
TRENER: Stefan Rajić 5
STRMEC: Plantić 7,5, I. Posavec 5, Mrazović 7, Novački 7,5, Antolković 7, Trcak 7,5, Bedeković 7, Brući 7 (od K. Šilinić 7,5), Bičak 7 (od 90. H. Šilinić-), Roginek 7 (od 67. M. Šilinić 7), Kranjec 8.
TRENER: Miroslav Vuksanić 7,5
IGRAČ UTAKMICE: Nikola Kranjec