Kurilovec novom pobjedom učvrstio vrh

[]

3. HNL središte , 8. kolo

KURILOVEC – VRAPČE 2:0

Kurilovec u utakmici protiv Vrapča nije blistao, gosti su se nametnuli kao tvrd protivnik. Ipak u takvim okolnostima gdje momčad Kurilovca igra već nekoliko tjedana ubitačnim ritmom subota-srijeda igrači trenera Perice Vidaka i ovaj puta došli su do tri vrijedna boda za čvrst ostanak na čelu trećeligaške kolone. Kurilovčani su poveli u 36. minuti, prvo je u vrata gostiju pucao Luka Sedlaček, njegov udarac vratar gostiju brani odbijancem prema Filipu Hodaku koji glavom loptu posprema u mrežu. U ranom nastavku drugog dijela utakmice, točnije u 55. minuti Mate Tominac je odlično loptu podvalio iza zadnje linije gostiju za Luku Sedlačeka. Njegov izlazak pred vrata završava zaobilaženjem vratra i poentiranjem za konačnih 2:0. Do kraja igre u otvorenoj utakmici prilika je bilo na obje strane no mreže su ostale mirovati.

Velika Gorica. SRC Udarnik. Gledatelja 100.
Sudac: Debogović (Bjela Gorica). Pomoćnici: Grgurić i Jušić (oba iz Kutine).

STRIJELCI: 1:0 – Hodak (36), 2:0 – Sedlaček (55).

KURILOVEC: Debijađi, Čurek, Rajić, Kovačić, Šarić, Marinić, Matoš, Tominac (od 56. Martinović) , Muhar (od 82. Roginić) , Sedlaček (od 90. Sudar), Hodak (od 56. Spudić). TRENER: Perica Vidak.

VRAPČE: Tor, Salopek, Morber (od 46. Strmečki), Belak, Ćibarić (od 46. Fajdiga), Jedvaj, Karamatić, Samodol, Hajdinjak (od 71. Banožić), Gudelj (od 80. Domgjonaj), Vukadin (od 46. Mohač). TRENER: Željko Radišić.