FOTO Pobjeda Lukavca s igračem više

[]

10.10.2020. Lukavec. 4. nogometna liga Središte Zagreb -10. kolo: Lukavec – Tondach. Ivan Krpečanec. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Lukavec je do svoje očekivane 8. pobjede došao s igračem više od 8. minute! Bosec je prekršajem zaustavio Cimešu u izglednoj prigodi za pogodak i sudac ga je ”nagradio” izravnim crvenim kartonom. Igračka neravnoteža nije u prvom poluvremenu rezultirala vodstvom domaćina, ali jeste u nastavku kada su domaći unutar 15 minuta tri puta pogodili mrežu gostujuće momčadi iz Bedekovčine.

10.10.2020. Lukavec. 4. nogometna liga Središte Zagreb -10. kolo: Lukavec – Tondach. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Ivan Kaurin je soloprodor u 53. minuti zaključio prizemnim udarcem s 20-tak metara i lopta je završila u donjem kutu iznenađenog vratara za 1:0. Drugi pogodak je uslijedio u 61. nakon filigranske akcije u kaznenom prostoru koju je Josip Grdenić iskosa s lijeve strane plasiranom loptom pogodio suprotnu malu mrežicu – 2:0.

Ivan Krpečanec je odlično odigrao svoju rolu u veznom redu i onda je u 67. pokazao kakav top ima u nogama. Prešao je dva suparnika i s 18 metara lansirao projektil u desne rašlje vratara za 3:0! Do kraja susreta domaćin je dominirao, nije iskoristio neke prigode i gosti su ipak izbjegli još teži poraz.

Lukavec je s 25 bodova nakon 10. kola (10 8 1 1 25:6 25) potvrdio posve objektivnu kandidaturu za titulu jesenskog prvaka.

4.nogometna liga Središte 2020./2021. – 10. kolo

NK Lukavec – NK Tondach 3:0 (0:0)

Lukavec. Igralište ŠRC Lukavec. Gledatelja 120. Subota, 10.10.2020., 16 sati. Sudac: Antonio Šandrk. Pomoćnici: Hrvoje Lekšić i Davor Tadić. Četvrti sudac: Antonio Krizmanić (svi Zagreb). Delegat: Zdravko Vrcić (Budaševo). Strijelci: 1:0 – Kaurin (53), 2:0 – J.Grdenić (61), 3:0 – Krpečanec (67). Crveni karton: Bosec (8.- rušenje suparnika u izglednoj prigodi za pogodak).

LUKAVEC: Sučić, Marijan Grdenić, Lagundžija (od 64. Tuka), V.Borković, Cimeša (od 86. Jandriš), Humeljak (od 80. Kovačić), Kaurin (od 67. Elez), Josip Grdenić (cap.), Ezgeta, Gudelj, Krpečanec. Trener: Slaven Batovanja Gičev.

TONDACH: Družinec, Kralj, Hendija, Bosec, Frtalj, Čehulić (od 67. Jambrešić), Borovčak, Frančina, Semenski (od 70. Starešina), Bobinec (od 60. Jurina), Pasariček (od 70. Sedlar). Trener: Boris Cesarec.