FOTO Meštrica i Buna odigrali neodlučeno

[]

11.10.2020. Gornja Lomnica. 1. županijska nogometna liga skupina Istok – 8. kolo: Meštrica – Buna. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Bez pobjednika završena je danas podnevna utakmica između momčadi Meštrice i Bune, a rezultat bi se mogao okvalificirati kao realan ako se sumiraju događanja na terenu. Susret je bio borben od prve do posljednje minute, nije bilo mirnih razdoblja i monotone igre.

Buna je svoju agresiju u prvom poluvremenu materijalizirala vodećim pogotkom u 35. minuti. Rak je iz sredine dugom loptom pronašao na desnom krilu Mrkonjića, uslijedio je brzi prodor i prizemni ubačaj na drugu vratnicu, Huđber je neometan iz blizine zatresao mrežu.

Nakon odmora Meštrica je brzim napadima tražila priliku za izjednačenje, obrana Bune je odolijevala do 63. minute kada je u naletu srušen Hanachi za kazneni udarac. Siguran realizator bio je Galović, koji je u igru ušao tek početkom drugog poluvremena. Isti igrač je u 72.minuti odlično gađao iz prekida pod gredu, ali je vratar Rak refleksno intervenirao i paradom izbacio loptu u korner.

Prva županijska nogometna liga skupina Istok 2020./2021. – 08. kolo

NK Meštrica – NK Buna 1:1 (0:1)

Gornja Lomnica. Igralište ŠRC Gornja Lomnica. Gledatelja 60. Nedjelja, 11.10.2020., 11 sati. Sudac: Tihomir Čunčić. Pomoćnici: Dario Mužar i Davor Merkaš (svi Velika Gorica). Delegat: Stjepan Pajač (Sveti Ivan Zelina). Strijelci: 0:1 – Huđber (35), 1:1 – Galović (63-11m).

MEŠTRICA: I.Mihalinčić (cap.), Orečić, G.Mihalinčić (od 46. Prigorac), Bartolović, Hanžek (od 46. Galović), Miličević, Hanachi, Skorin, Šečić, Mrvac, Košutić. Trener: Matija Šimunović.

BUNA: F.Rak, Mrkonjić, M.Rak, Kovačić (od 67. Rovišan), Cavrić (od 46. Ma. Starčević), Đurašin (od 83. Đuretić), I.Rak, Huđber (cap.), Novosel (od 65. Cvetnić), Mi.Starčević, Šebek. Trener: Boris Konjević