[]

14.10.2020. Velika Gorica. Kup Nogometnog saveza Zagrebačke županije Juniori – Finale. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Juniori Gorice od početka su u finalnoj utakmici Kupa Nogometnog saveza Zagrebačke županije protiv suparnika iz Bistre zagospodarili terenom i u dvije minute preko Kovačića (8.) i Artukovića (9.) došli do dva pogotka prednosti. Neposredno pred odlazak na odmor Krznarić je ubačaj iz kuta u skoku na drugoj vratnici glavom poslao pod gredu za 3:0.

Prvih petnaest minuta u drugom poluvremenu domaći su brzim akcijama razmontirali suparničku obranu i poentirali četiri puta zaslugom Cahanija (49. i 54.), Zorice (51.-11m) i Glasnovića (61.). Bistra je počasni pogodak postigla iz kaznenog udarca (igranje rukom), a onda su Zorica (75.) i Đopar (76.) zaokružili katastrofu protivnika. Poraz bio vjerojatno bio i viši da susret nije dogovorom skraćen za desetak minuta.

14.10.2020. Velika Gorica. Kup Nogometnog saveza Zagrebačke županije Juniori – Finale. Željko Mihalj i Tin Zavalić. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Pehare i medalje igračima je uručio Željko Mihalj, predsjednik Nogometnog saveza Velika Gorica.

Kup Nogometnog saveza Zagrebačke županije Juniori 2020. – Finale

HNK Gorica – NK Bistra 9:1 (3:0)

Velika Gorica. Gradski stadion (teren s umjetnom travom). Gledatelja 50. Srijeda, 14.10.2020., 16 sati. Sudac: Mario Stanić. Pomoćnici: Antonio Vukadin i Dario Pranjić (svi Dugo Selo). Delegat: Željko Mihalj (Velika Mlaka). Strijelci: 1:0 – Kovačić (8), 2:0 – Artuković (9), 3:0 – Krznarić (45), 4:0 – Cahani (49), 5:0 – Zorica (51-11m), 6:0 – Cahani (54), 7:0 – Glasnović (61), 7:1 – Škarica (67-11m), 8:1 – Zorica (75), 9:1 – Đopar (76).

GORICA: Halilić, Kovačić, Matijević, Burić, Krznarić, Đopar, Artuković, Cahani, Klarić, Glasnović, Zorica (još su igrali: Zavalić, Vukčević, Houdek, Jug, Banić, Braica). Trener: Sven Raić.

BISTRA: Čerimi, Šimrak, Brcko, Škarica, Hursa, Hlup, Svetec, Prša, Piculek, Karaula, Lešnjak (još su igrali: Špoljar, Kolman-Bokun, Matos, Juroš, Tucman, Petrović, Lovrić). Trener: Željko Šturlan.