[]

14.10.2020. Velika Gorica. Kup Zagrebačke županije Pioniri 2020. – Finale: HNK Gorica – NK Kurilovec. Foto: David Jolić/cityportal.hr

Pioniri Gorice su u finalnoj utakmici Kupa Nogometnog saveza Zagrebačke županije minimalnom pobjedom protiv pionira Kurilovca osvojili županijski kup. Pogodak vrijedan pobjedničkog pehara postigao je u 25. minuti kapetan HNK Gorica Stjepan Kučiš.

U drugom poluvremenu igrači Kurilovca bili su bolji sastav na terenu, imali su više loptu u posjedu i nekoliko velikih prigoda za pogodak. Međutim, nisu uspjeli realizirati čak ni zicere i izgubili su utakmicu.

Pehare i medalje igračima su uručili Stjepan Bašić, instruktor Nogometnog saveza Zagrebačke županije i Stjepan Grđan, instruktor Nogometnog saveza Velika Gorica.

Kup Nogometnog saveza Zagrebačke županije Pioniri 2020. – Finale

HNK Gorica – NK Kurilovec 1:0 (1:0)

Velika Gorica. Gradski stadion (teren s umjetnom travom). Gledatelja 60. Srijeda, 14.10.2020., 12 sati. Sudac: Dario Pranjić. Pomoćnici: Mario Stanić i Antonio Vukadin (svi Dugo Selo). Delegat: Mladen Žugec (Sveta Nedelja). Strijelac: 1:0 – Kučiš (25).

GORICA: Ojvan, Horvat, Dukić, Barišić, Mikulin, Kučiš, Lulić, Ferenček, Ilijanić Pribić, Starman, Čičak (još su igrali: Ražov, Puškarić, Vidović, Karabatić, Cerovski, Vrban, Hošić). Trener: Hrvoje Bregović.

KURILOVEC: Lučan, Šebek, Kraljević, Blažević, Forjan, Bišćan, Modlic, Malek, Ešegović, Tomašić, Balinčić (još su igrali: Premec, Mihalinčić, Čumpek, Šćepina, Lesinger, Šolić, Kovačević). Trener: Nino Košković.